Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek Milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek Milyen pasik jönnek be? Úgy értem hogy a fekete a fehér vagy esetleg a félvér pasik? Vagy bármilyen más.

Figyelt kérdés
Nekem a félvér pasik:)Hmm...
2009. jan. 23. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik kategóriában lehet találni igazán szexi darabot;)
2009. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Én nem sok igazán szép néger pasit láttam még, legalább is nekem nem jönnek be az arcvonásaik. Amúgy szép a színük, csak azok a vonások nem tetszenek. Képen láttam már olyat aki tetszik, de leginkább tényleg csak képen tetszik. Én inkább maradnék a fehér pasiknál, erre vagyok beállítódva. De amúgy más bőrsznűekkel nincs bajom, csak mint pasik nem jönnek be.
2009. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
nekem volt felver baratom es feher. mindketto vonzo. a fekete nem igazan jon be, az tul sotet nekem. nekem alapbol a sotet haj-vilagos szem kombinacio a kedvencem, ilyet feketebe nem lehet talalni. ugyh mindent osszevetve....feher :)
2009. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor eddig leginkább a fehér pasik:)A félvér pasiknál az a jó hogy nem is fekete és nem is fehér hanem caramell színű:)
2009. jan. 23. 20:01
 5/18 anonim ***** válasza:
nekme bejönnek a feka pasik de a barátom fehér bőrű de sztem ezt mindeki döntse el h mi jön be neki és ne más izlése szerint válasszon pasit
2009. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
nekem csak és kizárólag a fehér pasik.. a többi nem érdekel. :)
2009. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%

csakis az árják. Fehér bőr, (nem olyan nagy baj ha nyáron lebarnul, a lényeg h az ne maradjon tartós), szőke, esetleg szőkésbarna haj, és kék szem. Ja és legyen szakálla, és semmilyen testrészét ne szőrtelenítse, mert az gusztustalan.

És nem érdekel ha lepontoznak, egy férfi akkoris legyen szőrös.

2009. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Nekem csak a fehérbőrűek:)
2009. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
83%
szerintem mindhárom jó!!én imádom a néger pasikat iszonyat helyesek :P én sem sokal találkoztam de a filmekben láttam már sokat!!talán a félvér a legjobb mert az a 2 között van!!:P:P
2009. jan. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
91%

van jópár nége pasi aki jó néz ki mekhi phifer,shawn wayans,marlon wayans,nick cannon,chris brown,

columbus short,brian j white,marques houston,omarion...stb:P:P

2009. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!