Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek Milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek Milyen pasik jönnek be? Úgy értem hogy a fekete a fehér vagy esetleg a félvér pasik? Vagy bármilyen más.

Figyelt kérdés
Nekem a félvér pasik:)Hmm...
2009. jan. 23. 19:46
1 2
 11/18 anonim válasza:
91%
szerintem nem az számít hogy feket,félvér vagy fehér vagy az hogy szőke vagy barna legalábbis nekem nincs ideállom!!jó azért persze megmondom hogyha egy pasi jó néz ki de inkább a belső számít én nagyon szeretem a vicces és a vidám embereket szerintem ez sokkal fontosabb ha valakihez vonzódom akkor nagyon nem számít a külső!!úgyértem h nagyon hogy nem kell fúú de nagyon jól kinéznie de azért agyon magára!!:P:P
2009. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
egyet ertek az utolsoval,mindegy milyen szinu a bore..tetszedjen nekem :D
2009. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem tehetek róla, nem tetszenek a feka pasik, sőt taszítanak. és nem csak külsőleg nem tetszenek, de a stílusuk sem. nagyon primitív módon tudnak nyomulni szórakozóhelyeken. előfordult velem, hogy rám hajtott egy feka fazon, és miután visszautasítottam, kileste mikor megyek mosdóba, és kivülről fogta az ajtót, és alig tudtam kimenni. egy másik alkalommal egy szintén nyomuló fekának megadta a számomat az egyik ittas bnőm, és a faszi hetekig hívogatott, alig lehetett lekoptatni. szóval kösz, nem kellenek.
2009. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mondjuk iszonyúan tetszenek a fekete pasik, de a félvérek is bejonnek! Nemnagyon szeretem azokat a hófehéreket, esetleg olyan mexikói fajtát...:)
2009. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a fél vérű pasikat :D de nem a romákat...
2009. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nekem az ázsiai pasik jönnek be(japán,kóreai,kínai):D
2009. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

fehér.

és hát... leginkább finn.

2010. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Áh csakisfélvér(L):D

volt jópárszor magyar-török (félvér)pasim:D

Imádtam:D

2010. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!