Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzeték már olyat idegennel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzeték már olyat idegennel, hogy meglátod, és egyből beleszeretsz, és sosem tudod elfelejteni?

Figyelt kérdés
Mikor valakit meglátsz, és egyből azt érzed, hogy ilyen szép fiút/ lányt még sosem láttál, és szinte ismeretlenül is szereted. Volt már veled ilyen?
2010. dec. 22. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy megkívántam és gondolatban jól ezt meg azt csináltunk...De ez nem szerelem...
2010. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Volt, kb 7 éve tart ez az egész. Vagyis tartott, amíg nem beszéltem vele mostanában. Egy világ omlott össze bennem, mert egy értelmes mondata nincs. Most már röhögök az egészen. Igaz, marha jól néz ki, de ha agya nincs, akkor minek? :D Szóval marad plátói szerelmemnek az illető...
2010. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első: én nem egészen megkívánásról beszélek, hanem valami többről. Mintha tudnád abban a pillanatban, hogy őt neked teremtették és egy értelmes szót nem tudsz kinyögni mellette.
2010. dec. 22. 21:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam iyeneket gondolni és érezni...

Vagy ha hirtelen az fordul meg a fejemben, hogy ez a lány az "enyém", akkor megpróbálom "megszerezni". De ilyen akkor fordulhat meg, ha ismerem a belsejét. Egyébként marad a dugás gondolata...

2010. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha meg nem tudsz mit mondani, az attól van, mert zavarban vagy.
2010. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem az igen ritka, hogy ne tudnék mit mondani, eddig csak 2 sráccal esett meg életemben:D
2010. dec. 22. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem történt már egyszer ilyen, kb egy éve. Már előtte is láttam őt egyszer-kétszer... Igazából akkoriban vettem észre, valahogy kitűnt a tömegből számomra az a lány. De utána történt valami ami nagy hatással volt rám. Amikor észrevettem hogy engem bámul, és csak néztünk egymás szemébe néhány másodpercig. Hát az valami leírhatatlan érzés :) Akkor egyből beindult bennem valami, ami azóta is tart. Azt mondanám szerelem, dehát nem is ismerem, semmit nem tudok arról a lányról... Később próbáltam is beszélni vele, de sosem sikerült mert a közelében remegni kezdtem, tudtam ha megszólalok akkor a hangom is remegne. Aztán egyszer csak nem láttam őt többé. Lehet, hogy rögtön kellett volna lépnem valamit, a kis szemezés után. Rengeteget gondolok azóta is arra a pillanatra, csak úgy beugrik, pedig jó lenne elfelejteni mert semmi értelme. :S


Kérdező valami hasonlóra gondoltál? :)

28f

2010. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: igen, pontosan erre az érzésre gondoltam! Végre valaki, aki megérti:)
2010. dec. 22. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy vak fiúval:\

De olyannagyon durva volt..Olyan arca volt..:$ Rendesen megindultam utána a pályaudvaron végignéztem ahogy felszáll a buszra és gondoltam h szólok neki amúgy de nem mertem meg féltem a kutyától:(

De talán jobb így egy vakkal nagyon nehéz lehet, és én erre nem vagyok még felkészülve szerintem:(

2010. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Igen, volt.

Láttam a buszon egy helyes szőke magas srácot, aki háttal ült nekem, de egyfolytában felém fordult, éreztem hogy nézett.

Akkor nagyon furcsa érzés fogott el, lehet, hogy bele is pirultam.

Mondjuk nem hiszem, hogy megtetszettem neki, mert a véleményem szerint nem vagyok egy gyönyörű lány (szemüveges, hullámos hajó, stb...).

2010. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!