Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ember miért gondolkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért gondolkodik az alábbi módon az udvarlást tekintve?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sok ember ezt vallja: "Az udvarlás azért is fontos többek között hogy a fiú megdolgozzon a lányért és így megbecsülje azt. Mert ha már megdolgozik érte a fiú akkor meg is fogja becsülni, értékelni fogja." No, álljon meg a menet. Akkor ezek szerint egy fiúnak akkor kell értékelnie egy nőt ha a srác megdolgozott érte? Akkor ezek szerint ha két hónapig udvarol a fiú egy olyan lánynak aki nem is szereti, tiszteli a pasit, értékelni fogja az ilyen nőt...? Én úgy gondolom, hogy az értékelés NEM ITT KEZDŐDIK FŐKÉNT, hanem ott, hogy milyen a nő a férfihez, mennyire hűséges, hogyan viszonozza az érzéseket stb... Miért kéne értékelnem egy olyan nőt a hosszú udvarlás után aki semmit nem mutat fel? A barátnőmnek én keveset udvaroltam mert hamar beadta a derekát a szexre (másfél hét), mégis, nagyon megbecsülöm őt és szeretem, 4 hónapja járunk. Akkor ezek szerint, mert keveset udvaroltam neki nem kellenne megbecsülnöm őt???? Kérek véleményeket!
2010. dec. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel én több, mint egy évet udvaroltam egy lánynak, akkor Neki istenként kellene tekintenie rám, ezek szerint? Ahhoz képest még porig is szokott alázni mostanában...
2010. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akit nem becsülsz, annak miért udvarolnál évekig?
2010. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért kéne becsülnöd, mert udvaroltál érte, hanem azért udvarolni, mert becsülöd.

24f

2010. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez is olyan a nőknél, hogy bort isznak, de vizet prédikálnak.

20F

2010. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden törje magát az ember hosszú ideig, ha a másik fél nem tesz semmit? A csajok elvárják, hogy ugrálják körül őket, de ha nem jön be nekik az illető, nem mondják meg az elején, hanem még hónapokig hülyítik. Szerintem ez egy számító, érzéketlen, rideg viselkedés.
2010. dec. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!