Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem igazából durván erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem igazából durván erotikus gondolataim vannak, és ezt a lányok nem értik. Mármint, az erotikát összekeverik a perverzióval. Miért?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol függ miylen gondolatok.

nekem az a perverz ha egy férfi üti vágja szex közbe a nőt,de ha kikötöznének az ágyhoz és ugy játszanánk nem tartanám durvának:P

2010. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyire perverzek?

Mert vannak, akik pont ezt szeretik.

De nem mindig jó, ha a legtitkosabb vágyaid kiteregeted másoknak (:

2010. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Addig örülj még nem értenek!Addig vannak a dolgok a helyükön.
2010. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert mások vagyunk,nekik perverz ami neked erotikus.
2010. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És vajon miért változhat meg egy lány véleménye ezügyben, kb. 2 hónap alatt. Izgatónak találja, aztán undorítónak.. Fura..
2010. febr. 18. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
mert nemrossz indok;)
2010. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ird le, hogy mit szeretsz pontosabban, igy nem lehet véleményt alkotni! Pl. sokszor olvastam, hogy valaki azt irta, ha a párja kicsit jobban feloldódik az ágyban, akkor az már egy ku.... én nem értek ezzel egyet! én eljátszom az ágyban, hogy ku... vagyok, pedig az életben csak egyetlen férfival voltam, aki még most is a férjem. Mi mind a ketten szeretjük a kicsit durvább szeretkezést, pl.: ő is és én is élvezem, ha egy kicsit ráüt néha az arcomra. Még mielőtt valaki belém kötne, nem egy hatalmas pofont kever le, hanem, ami mind a kettőnknek még kellemes!


Szóval, mondd el, hogy mi az, ami a partnereidnek perverznek tűnhet!

2010. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!