Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szeretem, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem, ha egy lány az akaratom alá kerül. Imádom! Ti?

Figyelt kérdés
Amikor egyszerűen nem tud kitörni, látom, hogy próbálkozna, hogy kicsit szenved, de nem hagyom.
2010. dec. 23. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
perverz vagy:S
2010. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3 dolgot mondok: 1. HÜLYE VAGY???!!!

2. gonosz vagy!!!

3. Ezt most muszáj volt velünk megosztani?

2010. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ez a szexuális kapcsolatotokban elfogadott, és a partnerednek nem származik kára belőle, akkor egy bizonyos határig megengedett így demonstrálni a férfi dominanciát és a női alárendeltséget. De, ha ez a párodnak nem tetszik, te viszont még erőszakot is alkalmazol, akkor fizikai és mentális problémák keletkezhetnek mindkét fél számára.


Valamilyen szinten kisebbségi komplexusod van, és ezt így próbálod levezetni. De vigyázz, nehogy túlzásokba ess!

2010. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cleptomaniac ***** válasza:
100%
Tudod, mit szeretek nagyon? Mikor a pasinak már 1 éve nem volt orgazmusa, és mikor meglovagolom, belém lövelli az összes spermáját. Majd a szájára ülök, és követelem, hogy nyaljon. És miközben folyik a spermája a szájába, én befogom az orrát... Amikor már nem tudja lenyelni, és fulladozik, még jól rá is szorítok a fejére... Ó, annyira szeretem azt a vonaglást...
2010. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont...

Én is ezt élvezem legjobbanXD

2010. dec. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
húú az utolsó előtti tud valamitxD
2010. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17:11-nek teljes mértékben igaza van! Beteg kérdésre általában a beteg válasz a legmegfelelőbb...
2010. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az én barátom ilyen lenne inkább ott hagynám...oO"
2010. dec. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bizonyos mértékig izgató a dolog, de mikor már fulladozik a lány, remélem, észbe kapsz...L/17
2010. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!