Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztethetném a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztethetném a lánnyal hogy szeretem? Milyen módszerek vannak erre? Minek örülne legjobban egy lány?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok..

Ha bátrabb vagy, akkor elmondhatnád neki egyszerűen,hogy szereted és hogy kell neked.

Ha kevésbé bátrabb vagy, akkor utalj rá, légy vele figyelmes, pl nyisd ki neki az ajtót, ha siet és mögötted van, udvariasan engedd magad elé, ajánld fel neki a segítséged, amiben tudod, ha kéri..

Esetleg lepd meg valamilyen aprósággal..

Bármivel lehet éreztetni, csak légy egy kicsit kreatív:D

2011. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bárhogy, de ne mondd neki egyenesen. Én csináltam már. A reakció egy nevetés volt, és hogy ő most ezzel nem tud mit kezdeni. Nem gimi, egyetem volt. Inkább fokozatosan kerülj hozzá közelebb, és ha úgy érzed, akkor jelezd neki. És időzíts, mindenképpen.
2011. okt. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!