Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kívánom a szexet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a szexet, de még szűz vagyok, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem akarom csak ezért elveszteni, egy jöttmenttel, emlékezetes, szerelmes szeretkezést szeretnék, de nincs kivel:( Kínzó nagyooon.

19/L


2010. dec. 23. 22:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ideje lenne barátot találnod.
2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
maszti?
2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz az önkielégítéssel. Most komolyan.
2010. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én ismerkedek veled szivesen!:)
2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Keress gyorsan valakit aki ráér :)
2010. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
önkielégítés
2010. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok.

Tudod az alkalomra várok, hogy szerelemben és egy olyan nőt mellett legyen meg akiben megbízhatnék. Nem kalandból akarom elveszíteni.


Hülyén hangzik, de ez van. Nem találok normális lányt sajnos..nem csak erre hanem egy komoly kapcsolatra sem.. :(


21 FFI

2010. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Normális csajt én se találok, bár előző barátnőmmel már majdnem volt valami.. szívesen csinálnám már. Hozzád képest még "kicsi" vagyok.

16/F

2010. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Am a lánynak szól hogy én is a maszti mellet szavazok....ja éaz azt hozzáteszem hogy sok fiú el játsza a szüzet.. csak mert náluk nem lehet megnézni igaz-e amit mondanak szal ne döljbe sokan csak meghúznának:))
2010. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én ráérek... ismerkedni :P

Privibe elárulod merre laksz?

2010. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!