Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég hülye helyzet ez, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hülye helyzet ez, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Szakítani szereznék a barátommal, de nem tudom, hogy mikor közöljem ezt vele. Jön a karácsony és pont a szeretet ünnepén nem szeretném. Messze lakik, jönne szilveszterkor, de én viszont addig csak emesenen, vagy telefonon tudom veke közölni. Ez meg taplóság lenne. Haggyam, hogy csak azért eljöjjön 120 km-ről, hogy közöljem vele, vagy mondjam meg neki telefonon??? Ez az első szakításom, nem tudom elég jól kezelni. Csak tanácsokat várok.
2010. dec. 24. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sms-ben tényleg bunkóság és gyávaság lenne. Akkor inkább már telefonon és mennél hamarabb. Szerintem a két ünnep között beszélj vele, a karácsonyát tényleg elrontanád, de ne csak simán az arcába vágd és lecsapd a telefont, hanem beszélgessetek.
2010. dec. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 2 évig távkapcsolatom, én szegedi a srác érdi. Úgy volt először is, hogy felhívtam reggel, hogy este legyen msnen, mert beszélni szeretnék vele. Átbeszéltük az egész kapcsolatot (telón ennyi pénzünk azért nem volt), a hibákat, a bajokat és azt, hogy mennyire elmúlt már minden. Aztán persze jött az a rész, ami már éppen a szakítás kimondása előtt jön. Ekkor felhívtam és abban beszéltük meg a többit és azt, hogy végül vége.
2010. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj bocsánat annyi lemaradt, hogy ne bolondítsd le szegényt. Inkább tényleg a telefon lenne a jó megoldás ilyen esetben.
2010. dec. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Telefonon 27-en, hogy ujevig kiheverje.
2010. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, valóban a telefon a legjobb megoldás :(
2010. dec. 24. 12:23
 6/11 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy 26-tól nem leszek gépközelben...
2010. dec. 24. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:

akkor 26-án...mert szerintem neked sem telne olyan jol a szilvesztered,h tudod,h van egy feladatod,és nemtudod hogy add elő.....hidd el,igy könnyebb lesz...

boldog karácsonyt!!!(:

2010. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, neked is!:)
2010. dec. 24. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
na.. mi lett?:)
2010. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
telefonon mondtam neki, hogy találkozzunk szilveszterkor és beszéljük meg...ez ma volt...és hát szakítottam...
2010. dec. 31. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!