Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jo ez a helyzet de ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo ez a helyzet de ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki egy masik fiut szeretett de nem jott ossze neki es most jarna velem de azert kicsit a masik fiut szereti, azt mondta ,h jobban szeret engem mint a masikot de azert szar erzes ,h meg rajtad kivul van vki akit szeret .
2011. aug. 4. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Döngesd meg, aztán agyő.
2011. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont
2011. aug. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de ha szeretem? akkor csak szenvedni fogok?
2011. aug. 4. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg sem döngetnéd akkor mégjobban szenvednél.
2011. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:D:D
2011. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én előszőr is a srácot kapával hülyére verném majd eladnám kecskepucolónak afganisztánba és utána a csajt megkurnám a szomszéd házába majd a kertvégében elásnám élve és felszántanám az egészkertet
2011. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
es mit ultessek krumplit vagy paradicsomot? am nem rossz uzlet de afganisztanban a kecske piac az mar szarul megy inkabb elkuldom a csavot afganisztanban ,h a kecske pasztorok ot dongessek meg
2011. aug. 4. 00:31
 8/8 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy egy ember egyszerre két emberbe szerelmes.!! meg az ha szeret egy fiút az nem jelenti azt, hogy szerelmes is belé.. a szerelemnek, és a szetetetenek nincs túl sok köze egymáshoz.!! én a helyedben inkább hagynám a csajt, mert csak arra kellesz neki, hogy elfelejtse a másikat. szerintem ne járjál vele mert csak összetöri a szívrdet. szerintrm inkább próbáld meg elfelejteni. de azt csinálsz amit akarsz, ez csak egy tanàcs.

sok szerencsét ;)

2011. aug. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!