Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tölt fel egy csomó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tölt fel egy csomó lány a rokon gyerekekről, babákról fényképet közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

Ennyire babázni akarnak már? Gyereket akarnak, aztán így próbálják meg mindenki tudtára hozni? Vagy minek?

Minek írják oda, hogy "Marcikám, meg Bettikém", stb. Nem az övék, akkor meg minek?


2010. dec. 24. 11:03
1 2
 1/11 sasna ***** válasza:
56%
a korombeliek a saját gyerekükét rakják fel.. nem tom, én nem rakok fel ilyeneket, amugy se szeretem a gyerekeket :D
2010. dec. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem a barátnőm kisfia van fent.De csak azért mert nagyon szeretem őt.
2010. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a gyerekeket, így ha van baba a családban általában közös képünk is van... Mondjuk én nem szoktam felrakni közösségi oldalakra! :) Azt viszont kétlem hogy tiniként bárki is azért rakna ki gyerkőcös képet magáról, mert babát akar! Még mindig jobb ha ilyen képeket raknak ki, mint ha félmeztelen pózolós képeket tennének!
2010. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is van fészbúkon.és mivan akkor?barátnőkkel lehet, barátoddal lehet, kutyáddal lehet, rokonnal meg nem?
2010. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert pedofilok...
2010. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tinikorban ez csak pózolás. Ismerősöm jól le is oltotta az egyik ilyen csajt, aki rokonbabával fotózkodott, hogy "pózolj babával":D Én is lettem már fotózva ismerős kisgyerekével, megfordult a fejemben, hogy jó lenne eldicsekedni vele, hogy felteszem facebookra, de egyrészt idióta magamutogatás lenne, hogy nézzétek, babázok" másrészt meg nekem rohadtul nem tetszene, ha másvalaki pózolna az én gyerekemmel.
2010. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Há' mer' azok olyan "cukik". Növelik a népszerűségüket.
2010. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

lehet rágná a fütyikéjét, vagy nyalná a babapunciját. :S

beteg világ ez, 'aszod! ki tudja?!

2010. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan is, aki csak pózol, érettebbnek akarja mutatni magát, mint amilyen. De azért nem kell mindenkiről ezt feltételezni, sokan egyszerűen azokról az emberekről és dolgokról raknak fel képet, akik/amik fontosak az életükben. Miért ne tartozhatna ebbe a körbe egy kis unokatestvér például? Az meg, hogy a nevében a "sajátjának" említi, az csak becézés, a kedvesük nevét is szokták sokan így emlegetni, pedig ő se a gyerekük. Ne akadj ezen ennyire fenn szerintem, csak egy kis érzelmesség, ami tőled távol áll, gondolom; tőlük meg nem. :)
2010. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy rokon kisbaba, akit nagyon szeretek, miért ne tehetnék fel róla képet? Beteg világ ez, ha már ezen is kiakadtok. Ennyi erővel semmiről se tegyetek fel képet, mert minden magamutogatás.

A falnaktámaszkodóspózolós-szájcsücsörítős-dejócsajvagyok képek sokkal gázabbak szerintem.

2010. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!