Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor hallottam már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor hallottam már, hogy a lányok egy fiú cipőjéből csomó mindent kiolvasnak róla. Mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Márkából, típusból, anyagból, állapotából? Mit, hogy?
2011. máj. 11. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon sokat kiolvashat, bementem a szemközti cipőboltba és ilyen volt, volt benne jó méret is. ha felveszek egy másik cipőt akkor mást mondana megítélésről akkor is ha ismer? ez hülyeség
2011. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyeség, én se értem. Mindenesetre sokan állítják, azért kérdem.
2011. máj. 11. 20:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tenyérből jóslásról hallottam már, nade cipőből? :O
2011. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kézfej után a cipőről lehet megállapítani mennyire ápolt és igényes a pasi!Nekem az első hogy a cipőjét nézem!
2011. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

először a cipőt, utána a karórát, majd az öltönyöd márkáját nézik

persze akik a pénzedre hajtanak

2011. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Minél vastagabb a talpa annál kisebb a farka, mert ezzel ellensúlyozza.

A szövet anyaga a jellemére utal: lágy,fénylő anyag = érző lelkű, szeretni tudó / stramm, erélyes felépítésű szövet = sziklaszívű, határozott egyéniség.

A cipőfűző: Ha egyszínű fehér/fekete vagy bármilyen halvány egyszínű, szereti az egyszerűséget és az eleganciát, udvarias jellem.

Ha feltűnő színű, esetleg felemás: csapongó jellem, szereti az extrém dolgokat, szeret pörögni.

Ha márkás, nem szegény.


Ezt cipőperszonalitás-analízisnek hívják. Nyugaton széles körben alkalmazzák, már vannak olyan társkereső oldalak is ahol a cipődről is kell képet feltölteni, "mutasd a cipőd megmondom ki vagy" jelmondattal.


Na jó... ezt az egészet csak én találtam ki.

2011. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ez tetszett :D
2011. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság. Biztos ezt is, valami idióta női magazinban találták ki és sokan be is nyelik.
2011. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

stílust, vérmérsékletet aligha fogsz megtudni belőle, mert deszkás cipőt pl. rockerek is hordanak, én meg szeretem a bakancsot pedig néha hallgatok lady gagát is, stb.

viszont ha nagyon márkás, pl. converse van, tudhatod, hogy van húsz rugója ilyesmire.

vagy... ha nagyon nyűtt, előfordulhat, hogy deszkázik, focizik, azért olyan. akkor sportol. :D attól függ.


azért, ha nagyon elhanyagolt, ergya, retkes cipője van, és nem fűzi ki, csak úgy kibújik belőle, ezért rongyos - lehet, hogy igénytelen. de nem biztos. lehet, csak bányában dolgozik. xD

2011. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!