Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legmegalázóbb egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legmegalázóbb egy nő számára? Kíváncsi vagyok, jogosan támadnak-e?

Figyelt kérdés
mi a legmegalázóbb egy nő számára? nők, férfiak, meséljetek. mi lehet egy nő számára a legmegalázóbb (szó és mondatismétlés rulez)
2010. dec. 24. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
szőke xD
2010. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
ha hatalmas képe van és egoistaXD
2010. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz egyáltalán? Szexben melyik póz? Vagy szóbeli sértések közül mi? Nem teljesen értem...
2010. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha pucéron járatják teljesen kanos palik között, és a palik kényszerítik, hogy nyalják ki a popsijukat, valamint, hogy kielégítsék minden szexuális vágyukat, de nem végső sorban az ha a férfiak nem veszik őket ember számban, húzatják velük a szekeret, reá rakják őket a tojásra, eladnák őket a piacon, valamint az, hogy élni, hogy mindezek után nem veszik el az életét, hanem odaadják őket a tesójuk kiskutyájuknak, hogy az is elégítse ki szexuális vágyaikat.
2010. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A legmegalàzóbb egy nõnek,ha döfködik agyba-fõbe érzelem nélkül.Màsok elõtt megalàzzàk,tiszteletlenül viselkednek vele.Na és ha megverik.Ezek szerintem kibirhatatlanok stb.
2010. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

17:52


Es te ezt honnan tudod?

2010. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

17:52

A fantáziámra bíztam, bele éltem magam a leányok életében, és így írtam le, az így kapott összes rémálmomat.

2010. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát én most minden téren gondolom. kíváncsi vagyok.

egy nő azért rágott be rám, mert ismerősei előtt kiordítottam a nagyvilágba, mennyire szeretem őt. és ezt megalázónak találta. na, de mondjatok még...

2010. dec. 24. 18:00
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

17:52

Lehet, hogy a csaj UFO volt, és ez nem feldobta, hanem lehangolta.

2010. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem lehet megalázni senkit, csak aki hagyja magát.

Pl. ha én rád azt mondom, hogy mocsk*s ri*anc attól te még nem leszel az, de ha elkezded bizonygatni, hogy te nem vagy az, meg kiakadsz rajta, meg te is elhiszed magadról hogy az vagy akkor meg leszel alázva, de ha lepereg rólad és mosolyogsz rajta egyet akkor nincs semmi.

2010. dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!