Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim az idegeimre mászik!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim az idegeimre mászik! Valami baja van?

Figyelt kérdés

Szőke hajú alacsony, de formás csaj vagyok, sportos, szolizok, szerintem elég csinos vagyok, a pasimmal már 5 hónapja együtt vagyunk, és eddig azt mondta, hogy tetszek neki és pont az esete vagyok, de észrevettem, hogy állandóan pieringes, meg tetkós csajokat nézeget a neten, sőt, mostanában rákattant egy csajra facebookon...rohadtul kikészít vele! Még nem mondtam neki, mert nem akarok balhézni, de ha sokáik ezt csinálja, akkor engem készít kivele...

Nekem azt mondta, hogy még köldökpiercingem se legyen, erre neki áll nézegetni egy ilyen csajt...

Most szerintetek beszéjem meg vele? Vagy perverz lett? Vagy mi baja van?


2010. dec. 24. 20:59
1 2 3
 1/25 Scream85 ***** válasza:

Hát én megnéztem ezt a csajt,de szerintem baromi ocsmány.

De hát ízlések és ficamok :D

2010. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Megnyugodnék, ha tudnám ő is csak azért nézi mert ocsmány... :D De sajnos nem hiszem... (szerintem nem olyan csúnya, csak tele van vassal...)
2010. dec. 24. 21:04
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem most mindenki megnézi ezt a csajt:D Én is láttam hát szerintem is ocsmány. Beszélgess kicsit a pasiddal kérdezd meg töle hogy neki ez komolyna tetszik stb . Mondjuka csaj állapota lejegyezve.. khmm lehet hogy csak haverkodnak. Szerintem a pasid egy ilyen korszakot él de majd tul lesz rajta neked pedig ki kell mellette tartanod vszont tisztázátok a határokat.
2010. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Futurare ***** válasza:
Valakinek élvezet a képmutatás...
2010. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Arra viszont kiváncsi vagyok, most nők írtak, mert ha pasik írtak az valahogy nyugtatóbb lenne... :(
2010. dec. 24. 21:06
 6/25 anonim ***** válasza:
iwiw-en nincs fent ez a buksza?
2010. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Futurare ***** válasza:
Én srácként azt mondom, hogy a barátod ki fogja nőni ezt, mint ahogyan egy előző hozzászóló is írta. Ne félj, azért egy kiló vas nem készteti megcsalásra.
2010. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, írd be a nevét a keresőbe... Mindjárt megnézem én is
2010. dec. 24. 21:09
 9/25 anonim ***** válasza:

amúgy a pasijáról van fent kép ...

sztem lehet, h régi ismerős: suli, nyaralás vagy buli ilyenek

nem kell paráznod sztem

2010. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Fönt van iwiwen is......
2010. dec. 24. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!