Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy ha buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ha buliban berúgok, hőzöngök, teszem az agyam akkor rám mászik az összes csaj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a nők azt akarják, hogy megalázzák őket. Szerintem próbáld ki egyszer, hogy józanul odamész és pofon vágod az egyiket, szerintem feleségül megy hozzád.
2010. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne rúgj be
2010. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az alkoholtól nem leszel más ember csak ami a felszín alatt van az is előkerül. Én erre nem lennék büszke. Egy agresszív állat lehetsz. :S
2010. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert ők is be vannak b@szva. :S Engem taszítana egy ilye fickó, bocsi.

19/l

2010. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
talán azér mer egy buliban mondjuk nincs 1 ember se aki 100%-ig józan?? egy kis piával mindenki bátrabb én is olyanokat megcsinálok amit józanul nemnagyon ugyanigy van ez a sajoknál is gondolom...
2010. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a 15 éves korosztály... -.-
2010. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetro ***** válasza:
nem rád másznak, hanem próbálnak leállítani, hogy ne veresd össze magad.
2010. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A domináns viselkedést szeretik a lányok.

A dominancia nem agressziót jelent,hanem elismert vezető helyet az adott közösségben.

2010. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!