Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőrös pénisz ciki a dokinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös pénisz ciki a dokinál?

Figyelt kérdés

Egy 20 év körüli srác vagyok és urológushoz akarok elmenni a jövő héten. Kérdésem az lenne, hogy az ilyesmi idős fiúk/férfiak szőrös vagy borotvált pénisszel szoktak menni oda? Alap esetben én nem borotválom, mert minek? Itt lehetne mondani h higiéniai okokból, de hát akkor le kell tusolni egy nap többször és akkor nincs baj. Szóval nem ciki szőrös pénisszel odaállítani vagy a mai világban legyen borotvált, ha orvos látja?

Kulturált válaszokat légyszíves.


2010. dec. 24. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy orvos nem azt nézi, hogy szőrös e... Nem kell emiatt leborotválnod. Egy orvos előtt nincs olyan, hogy ciki ;)
2010. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Futurare ***** válasza:
Véleményem szerint könnyebb neki úgy megvizsgálni, ha "nem kell keresni". Persze itt most nem a méretről van szó, de a herék tapintásánál talán neki is könnyebb a térképezés, ha nincs ott szőr.
2010. dec. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a higieniai szöveget a csajok nyomatják. Fürödni kell naponta.
2010. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy zavaraja. Ha idős doki, akkor annak idején csak szőröset látott szinte:)

(végre egy pasi, aki nem gyalulja le a szőrt:)

23L

2010. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:
100%
én is voltam pár napja a dél pestiben.. annyit azé tegyél meg, hogy ritkítasz rajta ollóval azt kész..
2010. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgyis a seggedbe fog turkálni szóval lényegében mindegy.
2010. dec. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 1 hónapja voltam urológusnál (enyhe fitymaszűkület gyanúja miatt, aztán kiderült hogy közöm nincs a fitymaszűkülethez), én borotválom hetente. A doki egy 50-60 közötti férfi volt, egyáltalán nem "rökönyödött" meg azon, hogy borotválom. Mondta is, hogy a fiúknál és lányoknál is szokás, hogy borotválják.

Egyébként meg mint már írták előttem is, a doki előtt az sem ciki ha borotválod, és az se, hogyha nem.

2010. dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

A kérdésem még az lenne, ha ide lehet írni hogy zajlik egy ilyen urológiai vizsgálat?

2010. dec. 25. 20:25
 9/10 anonim válasza:
szerintem nem kellemes, csak egy kis mértékbe amikor pár milliméteres, de ezt is csak néha gondolom :)
2010. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy palinak alapbol normalis a szorzet...a dr szerintem mar latott gazabb nemiszervet is mint szoroset:D
2010. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!