Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vadabb élményt nyújt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadabb élményt nyújt egy vastagabb pénisz által okozott orgazmus, mint egy átlagos?

Figyelt kérdés

Konkretizálok kicsit. A párom vaginálisan (még) nem jutott sosem csúcsra. G által igen, (ujjaimtol) nyelvem által megint csak orgazmus határáig jut, utána belerászkódik, eltolja a fejem, stb , nem értjük ez miért van.. és ha szeretkezünk, teljesen jó érzést nyújt neki, eddig én is vagyok neki a "legvastagagabb", meg is lepodtem, mert én 3.9-4.1 korul vagyok, és azt mondta, ettol nem is kéne neki vastagabb.. (a hosszusagom is normál 15-16) felmerül bennem az, hogyha nagyob átmérőjű pénisz lenne benne, akkor könnyebben elmenne, vagy egyáltalán el tudna, jobban élvezné stb.. mert szűknek annyira nem szűk, de egyáltalán nem is tág (17 eves a lany am)

Szerintetek jobb lenne neki egy vastagabb, vagy ezt vaginája válogatja ?


2011. okt. 5. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a vastagabb nagyobb élvezetet nyújt, de szerintem egy hosszú előjáték csodákra képes.

24/N

2011. okt. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
meg kell tanulnia elélvezni, ez az egyik másik, előjáték során hergeld fel annyira, hogy éppen ne menjen el, próbáljátok meg így, vagy menjen el, és úgy lehet akkor már érzékenyebb lesz ;)
2011. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-05 14:29



IGEN!

2011. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mikolalaszlo válasza:
85%

Ez inkább attól függ, hogy mennyire használod jól a szerszámodat. Kis szerszám is okozhat nagy élvezetet, és nagy szerszám is lehet unalmas. Az előjátékra szánjatok több időt, hátha úgy sikerül. Sok sikert!:)

Üdv: Ricky, nőgyógyásztan hallgató

2012. ápr. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen a hosszú előjáték ::)
2012. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a nagyobb cerkánál tényleg hamarabb el lehet menni (nő részéről),.biztos jobban eléri vagy jobban érinti a nő bizonyos pontjait, mint a kicsi cerka.
2013. nov. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Biztos megvadul a csaj,ha valagba rakom a dorongommal.:)
2014. máj. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vastag penisz,nagyobb élvezet!Csak lehet,hogy első behatolasnal fájni fog a nőnek!
2022. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!