Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mia véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mia véleményetek a szegényebb családi körben élő pasikról? Csak az igazat írjátok

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyáltalán nem olyan családban élek, ahol el lennének eresztve anyagilag!:S

Ismerőseim tuti jobban élnek mint mi(lányok is), többmindent megengedhetnek maguknak.

Egy kicsit "különcnek, kevesebbnek" érzem magam emiatt másoknál.Ismerőseimnek mára lakásukon/házukon is látszik, hogy jól élnek(Szép bútorok, szép ház, laminált padló, stb..) Jó, mi sem lakunk putriban, de hozzájuk képest rosszabbul élünk.Elvileg jófej vagyok, el lehet velem jól bezsélgetni, ezt már néhány csaj is megerősítette, de szerintem ha ott lenne az alkalom, hogy összejöjjünk egy csajjal, mghátrálnék az anyagiak miatt.Kisebbségi komplexusom lenne.


én 18/F vagyok, kortis írjatok, köszi.

(Esetleg fiúk/férfiak tanácsát, illetve tapasztalatait is szívesen olvasnám)


2010. dec. 24. 23:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
...illetve mit tennétek, hogyan érintene az titeket, ha látnád, hogy a pasi , és családja "rosszabbul" él, mint Ti?
2010. dec. 24. 23:52
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Szia:)15/l vagyok. mi is az átlagtol kicsit rosszabbul élünk, de szerintem, hogy őszinte legyek a szegényebb srácuknak sosincsen akkora képük és nem vágnak fel mindnefélével és inkább a szeretere/szerelemre/belsőre koncentrálna mintsem a külsőre. és pl nekem sokkal jobban bejönnek az ilyen srácok. jó persze én is megnézem külsőre meg minden de leggyakrabban elpbb belsőre és aztán ha nagyon bejön akkor a szememben úgyis helyes lesz:) szerintem ne parázz ezen...bár még csak 15 vagyok hát engem nem nagyon érdekel hogy mennyi pénze van a csávónak ha szeretjük egymást:)
2010. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha szeretem nem zavarna! Egyébként nem dolgozol?
2010. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Később majd könnyen javíthatsz ezen te is, jól tanulsz-jó suliba mész-lesz egy jó munkahelyed-több pénzed, és máris jobban fogod magad érezni. Persze addig is keress olyan lányt, akinek nem számítanak az anyagiak, akinek meg számítanak, olyannal nem is érdemes foglalkozni...
2010. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm, akivel totál szerelmesek voltunk hónapokon át, de tényleg, olyan igazi nyálas gusztustalan szerelmesek ami az ilyen romantikus filmekben is van. Ő nagyon jó háttérrel rendelkezett, fiatal kora óta kocsi a segge alatt, saját kertes ház, stb. Én meg persze egy bérház második emeletén lakom. Ez egy ideig nem volt gond, aztán az idióta barátnői azt a tanácsot adták neki hogy ennek így nem sok értelme van, mert én sosem fogom tudni biztosítani neki azt anyagilag amit eddig megszokott. Ezt persze ő el is hitte, és józan ésszel leteperte magában a szerelmet. Igazából láttam, nagyon jól tudtam, hogy nem azért nem szeret, mert egy hülye bunkó f@sz vagyok, meg hogy emberileg nem tudna velem együtt lenni, mert nagyon boldogok voltunk minden egyes pillanatban amikor együtt voltunk, hanem az anyagiak fontosabbak voltak. :( F/25
2010. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az előbb említett jó fej barátnőknél csak a férfiúi büszkeség rosszabb.

Nagyon sok házasság megy szét azért, mert a férfi kevesebbnek érzi magát, amiért nem ő a fő kenyérkereső a családban. Ugyanígy egy fiatal kapcsolatban is zavarni fog, ha láthatóan nem vagy képes megadni neki azt, amihez szokott.


True story.-.-

2010. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Engem egyáltalán nem zavarna, hogy szerény körülmények között élsz és nem valami szép a lakásotok! Nem is értem, hogy zavarhat ez bárkit is.
2010. dec. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
figyelj csak: a gazdagság nem= boldogsággal. A kettőt ne keverd össze, lehet, sokan gazdagok, de sokszor pont ez szüli a legtöbb feszültséget. Egy jó társ az életben bárminél többet ér. Nem lehet mindenki gazdag, nem mi választjuk meg, hogy most melyik milliomos vagy szegény családba szülessünk meg. Ez adatott meg, ebből kell kihozni a legtöbbet és törekedni a jóra. Nem lesz kisebbségi komplexusod, ha nem milliomos buxákkal állsz le. Erős megfogalmazás, de a lényeget érted. F
2010. dec. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mivel én is így élek, teszek rá. Az a lényeg, hogy normális legyen a pasi, nem az anyagi helyzet érdekel.

Párom el fogadta, hogy hogyan élünk, engem akart és nem azt, amink van (nincs).

Ne add fel ezért, lehet ér majd csalódás, de arra tenni kell, az élet ilyen!

21/L

2010. dec. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Természetes dolog, hogy foglalkozol az anyagiakkal. Máshoz méreted magad és a családod. Ilyen tájt alakul ki a érzéked arra, hogy mi a fontos az életben. Miért most? Mert a mai ember gimiig általában védve van. Sokan természetesen utána is (35 éves koráig anyucinál lakik, segge alá van rakva minden, bitang knyelems, se főzni, se mosni nem képes stb). Gondolom idén érettségizel vagy jövőre, ezért fogalmazódik meg benned ez a különbség.


Az én időmben egy külföldi kirucanás nagyon menőnek számított. Az én családomnak akkor nem volt pénze ilyesmire, ma meg már én keresem meg a rávalót. De még mindig nem telik kocsira, meg luxus külföldi utakra és oylan hivatást választottam, hogy nem is fog. Lehet hogy lesz oylan periódus az életemben, hogy hajléktalan leszek, de nem félek tőle. Megtaláltam a szenvedélyem.


De ez csak 1 éve fogalmazódott meg bennem, előtte fősuli, , utána az egyetemet is beterveztem, de mindez (hál istennek) romba dőlt. Nem kell a csillogás, csillogok én anélkül is. És honnét ez a magabiztosság? Úgy alakult az életem és sokkal boldogabb vagyok. Nem kell a régi életem vissza, ez a diploma-farmoló marhaság. Igaz a nők nagyrészénél el vagyok emiatt kapálva, de engem nem érdekel. Jó érzés, ohgy ha bemegyeek akárhova, olyan magabiztosságot sugárzok, hogy minden tekintet megakad rajtam.


Majd ha ér egy igazán nagy trauma az életben, megtapasztalod Te is. Hidd el, nagyon meg tudja változtatni az embert.

2010. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!