Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a focista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a focista pasikról? Volt már dolgotok velük? Megbízhatóak, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szép alkatùak, hogy megbizhatóak-e az a pàrkapcsolattól függ.
2011. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm első, de ez csak közvélemény kutatás:))
2011. aug. 28. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nálunk nagyon nem megbízhatóak. nagyon összeszokott társaság, és mind nagyon vagánynak érzik magukat. hétvégén egytől egyig egy helyen buliznak, és nem szól másról, csak a piáról és csajokról. keresztapám is velük játszik, és tőle hallok rengeteg dolgot. pl. a csapatban, nincs olyan aki ne csalta volna már meg a barátnőjét.


de lehet, hoyg ez pont véletlen...

2011. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze biztos megbízhatóak, mikor egy lány meghallja, hogy focista és csúszik le a bugyi. Tisztelet a kivételnek.
2011. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csak ismerős fiúkról tudok nyilatkozni,de az biztos ,hogy kicsit egoisták.Bár van kivétel,mert a fodrászokról is ezt gondolom,de én is az vagyok és nem érzem magam annak:D

Lány vagy?Egy próbát megér:)

2011. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sokan egoisták, valamint ha elértek egy bizonyos szintre (klub, anyagiak), akkor egyesek hajlamosak még jobban elszállni, ill. kihasználják, hogy sok csaj bukik rájuk. Viszont nem minden focista ilyen, a szomszéd srác is az, nagyon rendes, kedves, szerény srác, nem felejtette el a régi barátait, megbecsüli a barátnőjét, és törődik a családjával.

Tanulság: mindenkit egyénileg kell megítélni, nem az alapján, hogy mivel foglalkozik, mert mindenütt vannak kivételek.

2011. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van egy focista osztálytársam aki elég jó csapatban van.Állandóan csak magáról,a kinézetérő és a hozzátapadó csajokról beszél.Közben meg szinte minden csaj magasról...
2011. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én elég sokat ismerek,és ez az egyik legfőbb oka annak,hogy nem volt és nem is lesz focista pasim :)

Abszolút hűtlenek,VALÓDI érzéseket eddig még nem nagyon váltottak ki belőlük...csalják a barátnőiket,stb... mert "ők megtehetik".... a sok kis tinipi.csa meg odavan értük,és ők ezt kihasználják.

de sosem szerettem általánosítani,ezek csak az én focista ismerőseim... :)

2011. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy kérdező!!Már egyből közvélemény kutatást csinálsz mert nem írt vissza neked 1 órán belül??:)

Tudom hogy te tetted fel a kérdést akinek nem írt vissza a barátja..

2011. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!