Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki őrülten szeretek. De Ő eléggé utál már. Arra gondoltam, hogy elrabolom. Baj?

Figyelt kérdés
El szeretném Őt rabolni. Végre kettesben akarok Vele lenni, úgy, hogy meghallgasson.
2010. dec. 25. 09:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
de ne bántsd
2010. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyet tervezel reménykedj benne, hogy nem olyan a leányzó, mint én... ha engem próbálnám meg erőszakkal rábírni, hogy végighallgassalak, az néhány pontodon hatalmas fájdalommal járna!

Miért nem kéred meg egyszerűen, hogy legyen kedves és hallgasson végig? Ha kicsit is bír a leányzó, kétlem hogy elmenekülne a helyzet elől, ha meg annyira nem csíp, hogy nem hallgat végig ennek ellenére sem, akkor úgyis hiába minden!

2010. dec. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
nem csoda hogy utál örült vagy hagyd békén kezeltesd vagy akazd fel magad
2010. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Ne erőltesd, hagyd békén! Minél inkább kimutatod, hogy mennyire odavagy érte, annál szánalmasabbnak fogja látni a viselkedésed.
2010. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Amire készülsz, az a személyes szabadság korlátozásának a büncselekménye.Ilyen pl. az elzárás, bezárás valahová, vagy az elrablás is.

Ezt börtönnel is jutalmazhatják, szokták is.Ennek fényében akcióz!

Ajánlom inkább a levelet, kézzel írott formában.De ha így kezdődik, akkor hagyd a fenébe.Millió csaj szaladgál facéran.

2010. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és a lány? Ezt azért kéne tudni!
2010. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ő egy kis aranyos, néha sírdogáló 14 éves. Én meg 24.
2010. dec. 25. 10:25
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nagy a korkülönbség...

Kérd meg hogy hallgasson meg, abba nem hal bele ha meghallgat. Ha annyira utál hogy nem akar meghallgatni se akkor hagyd békén.

Nehogy elrabold mert nagyon pórul jársz!

2010. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
70%

Lehet a saját korosztályodnál kéne próbálkozni nem?

Jó nagy lúzer forma lehetsz ha egy GYEREKLÁNNYAL akarsz kikezdeni.

2010. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Épp azért jó, mert olyan fiatal...
2010. dec. 25. 11:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!