Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus lányok, hogyan/mive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus lányok, hogyan/mivel lehet titeket elcsábítani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 17:23
1 2
 1/12 sasna ***** válasza:
vacsi, séta, forrócsoki, rózsaszirmok a szőnyegen, gyertyafény, félhomály, halk zene, gyengédség.. brr, de kár, h nincs pasim.. :(
2010. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát... Én már csináltam ilyesmit egy lánnyal, mi volt rá a válasz? Hagyd már ezeket a "nyálas sz*rokat".
2010. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sasna te most itt fogsz panaszkodni egész 2011-ben is mostantól?

Unalmas vagy már ezzel a jajj de kár, hogy nincs pasim szöveggel.

Nem rég még itt dicsekedtél vele. Ez van, szakítottatok, ennyi, nem vagyunk kíváncsiak rá.

2010. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 sasna ***** válasza:
én meg rád nem vagyok kiváncsi.
2010. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

vacsi.séta,randi....


de ha jó tanács kell:


menj el mellette hírtelen fogd meg a kezét.

vagy ha esetleg....le akarod tessékelni a lépccsőn

fogd meg a derekát csússzon le a kezed a fenekére fogd meg a kezét és kisírd le.

ha leértetek paskold meg

2010. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vigyél neki epret meg pezsgőt. Ezt még nem a romantikusok is lenyelik :) Csak mi nem pohárból isszuk a pezsgőt :D
2010. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akár romantikus egy lány, akár nem, csak megnyerő külsővel és/vagy vastag pénztárcával lehet elcsábítani.
2010. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sasna ***** válasza:
utolsó, ez nem igy van..
2010. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerintem sem csak a megnyerő külső és a pénztárca dominál minden lánynál..


Még jöhetnek ötletek^^

2010. dec. 25. 19:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak menj oda hozzá kedvesen, bókolj neki vagy vigyél neki egy csokor virágot, biztos nagyok meglepődik és rögtön jobb fényben tűnsz fel előtte, legyél udvarias vele. :)))

16/L

2010. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!