Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Összejönnétek (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Összejönnétek (nem fertőző) bőrbeteg nővel?

Figyelt kérdés

Psoriasisom (pikkelysömör) van (gén hiba miatt) és érdekel, hogy ez mennyire kizáró ok egyeseknek. Viszonylag sok, kezelem, de ez bonyolult betegség.

Ne kíméljetek, de kérlek titeket, hogy normálisan írjatok, ne bunkóan.

Köszönöm!


2010. dec. 25. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok mindentől függ,de nem teljesen kizáró tényező.
2010. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezer más tényezőtől is függő, de önmagában csak ezért talán nem zárnám ki.

Persze nagyon fontos hogy milyen is ez, mennyire feltűnő, vagy hogy amúgy milyen is vagy emberileg, ezekután külsőleg, és még sok-sok dolog.

2010. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos eléggé be szokott durrani, sok-sok pötty karon, lábon, hason, oldalon, mindenhol. :(

Így ne is álmodozzak normális kapcsolatról vagy talán van, akinek ez se lenne zavaró és a belső még jobban számítana?

2010. dec. 25. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd... Én szerettem meg már olyan lányt, akinek csupa pattanás, olyan jó kis gennyes-fekélys arca volt...
2010. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is abban szenvedek kb. 10 éve. Minden nap mosom a hajam, és kenegetem a testem más részein található plakkokat is, drága kozmetikumokat használok. Visszaszorítani nem nagyon tudom, esetleg annyit csinálni, hogy ne nagyon terjedjen tovább. Állandóan szar a hajam, ráadásul én még kopasz is vagyok. Hullik belőle a "korpa", piros a teljes fejbőröm. Sebes szinte a teljes lábszáram, és a homlokom is gyakran piros, felömléses. Van miatta egy kis komplexusom is, de próbálom semmibe venni. Alapban csendes természetű vagyok. Nem sok sikerem van a nőknél, amihez ez is hozzájárul. Jó, bebeszélés is van benne, de tény, ami tény. A környezetem-családom se tudja felfogni, milyen betegség ez. Órahosszat fürdés, plakkok lemosása, tengeri sós kencefice. Gyakran szememre is hányják még ők is, hogy "már voltunk olyan dokinál, aki majdnem kikezelte", csak biztos nem kezelem rendesen. A "majdnem"-on van a hangsúly, mert mennél inkább küzdök ellene, később annál intenzívebben jön vissza. Lényeg a lényegben: nyíltan még senki nem bántott meg miatta. Mondta is rokon, hogy nem látszik, meg nem a homlokom nézi. Próbálom leküzdeni. Csak úgy nehéz. Aki "korrekt" az úgyse kérdezi meg, hogy ugyanmár mi az? De azért nehéz beszélni is róla, hogy nem kell megijedni, elvileg minden 50. ember ebben szenved, ki súlyosabban, ki kevésbé. Meg nem lehet elkapni. Csak én is szeretnék jól kinézni, hogy magabiztosabb legyek.

Na de a kérdésedre válaszolva: ha ilyen vagy hasonló betegségben szenvedsz, nem lenne kizáró ok. Ha tetszel, sömisen is tetszenél.

27f

2010. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj azt se mondom hogy igen de azt se hogy nem. igen, 1000 más tényezőtől is függ, de nem kell elkeseredni
2010. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ui.: és nem csak azért, mert "génhibásan" nincs sok választás lehetőségem, hanem egyébként is. Azért próbálok normál emberként élni, és nem foglalkozni vele. :) Remélem egyszer azért megtalálják az ellenszerét, mert néha kib.szottul unom. :D Na mindegy. Fel a fejjel.

27f

2010. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

21 vagyok és van párom, de manapság rossz a hangulat köztünk és félek, hogy nem találok még egy ilyen "hülyét", aki így elfogad.

Köszönöm a sömis férfi válaszát, a helyzet ismerős. :) :(

Én elég molett is vagyok, ami sok férfinak bejön, de a sömi nem biztos.

Nem adom fel és próbálom javítani a kapcsolatom, bár igazán nem nekem kéne, nem én vagyok a hunyó.

Na mindegy, köszönöm a válaszokat, igyekszem pozitívan hozzá állni, minden oké lesz.

2010. dec. 25. 20:51
 10/10 anonim válasza:
Igen oszejonnék.Ha a személyisége elragado es egyébkent a testalkta is bejon akkor igen ,es mellete lennek mindenben,probalnak segiteni a betegsegen.
2011. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!