Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miután kihúztam a bnőnből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután kihúztam a bnőnből a farkam, váladék folytki, de még nemmentem el! Ettől teherbe lehet esni? Fontos

Figyelt kérdés
ma este szeretkeztem a bnőmmel, még az orgazmusomom előtt kihúztam a szerszámom a hüvelyéből,ő orálisan kiakart elégíteni, de előtte kézzel 1 kicsit verte,és ekkor folyt ki valami váladék! esetleg előfordúlhat h a bnőmbeis kerűlt ebből a váladékból?? és ha igen akkor ettől teherbe tud esni??
2010. dec. 25. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN
2010. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen teherbe eshet tőle. Nem hallottál még arról, hogy a megszakítás nem védekezés? Mégis miért nem szex ELŐTT tájékozódsz. Úgy látom erősen rád férne. De a barátnődre is, ha hagyta gumi nélkül. Ha most meg is ússzátok, előbb-utóbb teherbe esik.

Védekezzetek!! Az óvszert ismered? Miért nem használod?..

2010. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
most ez komoly vagy csak szivatsz??
2010. dec. 25. 21:18
 4/10 A kérdező kommentje:
ismerem az óvszert de ez most csak 1 kis fellángolás volt.. és még csak else mentem benne!! :(:(
2010. dec. 25. 21:19
 5/10 199303 ***** válasza:
kérdezö igaz amit a második irt meg az elsö is. lehet terhes töle a barátnöd
2010. dec. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívatlak. A megszakítás nem védekezés. Még akkor sem, ha szerinted "időben" kiveszed.

Ezzel a módszerrel 100 nőből egy év alatt 35-40 esik teherbe (védekezés nélkül 80-85).

Mint mondtam, előbb tájékozódni kellene, nem felelőtlenül dugni össze-vissza.

Hanyadik napon volt?

Menjetek el orvoshoz 72 órásért, vagy imádkozzatok.

Üdv: egy orvostanhallgató.

2010. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, h nem ismered az előváladékot, de már szexelsz? Az előváladékban is van hímivarsejt, több ilyen kérdés is volt, most nem keresem meg Neked a linket, de a megszakításos "védekezés" 45%a körül lesz terhesség a vége...
2010. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sasna ***** válasza:
igen, lehet tőle terhes a barátnőd. ugyh irány az orvos, meg a 72 órás tabletta!
2010. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy terhes.
2010. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!