Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rózsa és szerelmes levél/üzene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rózsa és szerelmes levél/üzenet – BETEGES?!?! Ezt jobb, ha elolvasod, mert nem tudtam túltenni magam kb.1 éve

Figyelt kérdés

Képzeljétek el a helyzetet.

Valentín-nap mínusz 1-2 nap (ez okés, gondolom)

Van egy srác, van egy lány (ehhez ugye még semmilyen tudatmódosító szer sem kell, hogy képben legyetek)

Van egy srác, aki SZERETI a lányt, a lány viszont nem igazán biztos az érzelmeiben (mmm, ehhez már illik egy jegestea, mert érződik, gond lesz)

Ez a srác egyedülálló, a lányért megőrül, nincs senkije, a lány nagyon szerette, de most, a lány valaki mással van, de nem zárta még le a dolgokat (érzed a szappanízt a szádban?)

A srác, gondolja, hát mit ad isten, próbálkozzunk meg valamivel, hátha így a csaj szíve kicsit meglágyul.

Fogja , ír egy nem óvodás szinten megírt (de azért nem is profi, mondjuk úgy, amatőr, de vállalható, mások előtt is) szerelmes levelet/üzenetet, verssel, mindezt egy szál vörös rózsa társaságában, virágküldő szolgálattal suliba, osztályába küldeti, és a futár átadja a lánynak, aki eszméletlenül meglepődik, és hebeg-habog (na ilyenkor csúszik fel a szemöldöke az úriembernek, mert kezdődnek a gondok).

Nem kevéssel később jön az üzenet, miszerint, írja a lány, hogy „ez már sok volt!!! ezekkel a beteges akcióiddal tönkreteszel!! fel leszel jelentve!! kidobtam a rózsád a kukába!!!”

A srác csak néz, pislog, hogy mégis mi van.

Az üzenet/vers nem volt szörnyű (kikérve lányok tanácsát).

A rózsa szép volt.

A stílus sem volt vészes, sőt, kellően meglepő volt.

A kérdés már csak az: EZ miért beteges akció? EBBEN mi a beteges? MIÉRT kellett kidobni a rózsát? MIÉRT kell emiatt feljelentéssel fenyegetőzni? EZ olyan felkavaró, szörnyű?

Én egyszerűen nem értem – miért egy iszonyat nagy lecheszést kaptam ezért, meg fenyegetést. Semmi tolakodó, semmi perverz, semmi szemét dolog nem volt benne.


2010. dec. 25. 21:42
1 2 3 4 5 6
 1/52 szamóca. ***** válasza:
100%
esetleg akkor értem ha előtte a lány többször nyomatékosan megkért hoyg hagyd őt békén. amennyiben nem, akkor én sem értem.
2010. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten. Előtte egy két héttel, kb, még elég normális hangnemben beszéltünk.
2010. dec. 25. 21:46
 3/52 sasna ***** válasza:
73%
nem, ez nem beteges.. hulye volt a csaj és kész..
2010. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a lány még mindig érez valamit a srác iránt, de nem meri vállalni.
2010. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
91%

Ez a lány téged már jó ideje le akar koptatni, kiverni a fejéből, és a mostani barátjával nyugalomban lenni, de te nem veszed a lapot, csak azért is tepersz, zaklatod ilyen idióta hülyeségekkel, és ez őt végtelenül idegesíti, már-már annyira, hogy képes a rendőrséghez fordulni azért, hogyha önmagadtól nem teszed, akkor külső beavatkozással kaparjanak le róla.


Így már tiszta a kép?

2010. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
66%

Egyszerüen a csaj hülye.... :S

Figyelj szerintem ő tök jól megvolt hárman párban és mivel most belett kavarva ezzel a versikével megsértödött.

Amúgy hagyd a francba a csajszit...

Kivéve,ha elötte megkért,hogy hagyd és szakítani akart veled, de akkor sem lehet ennyi miatt feljelenteni senkit tudtommal mivel nem beteges, perverz levelet írtál

Remélem találsz másik lányt :)

Sok sikert!!!)

Amúgy más lánynak tetszet voolna a dolog hidd el ;)

2010. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Utolsó: megérteném, ha ez volna a dolog, de hogy hámoztad ki ezt ebből? Mondom, előtte még két héttel minden normális volt. Akkoriban már nem is nyomultam annyira, szóval fel-nem-foghatom.
2010. dec. 25. 21:49
 8/52 A kérdező kommentje:
Amúgy régi sztori, februárban volt már ez, csak most eszembejutott, így, Karácsony alkalmából.
2010. dec. 25. 21:50
 9/52 A kérdező kommentje:
Mármint utolsó előtti.
2010. dec. 25. 21:51
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont az volt a baj, amit írtál: a lány még nem volt biztos az érzéseiben és éppen mással volt. Ezért nem hiányzott neki a nyilvános virágküldő akció. Esetleg nem szerette volna, ha nyilvánosságra kerül, hogy van egy másik hódolója a barátján kívül. Elképzelhetőnek tartom, hogy ha személyesen, négyszemközt adod át a verset+virágot a lánynak, nem borult volna ennyire ki, még akkor sem, ha nem jönnek be neki az ilyen romantikus ötletek.
2010. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!