Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rozsaszal szebben beszél,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rozsaszal szebben beszél, mint a legszerelmesebb levél, igaz ez?

Figyelt kérdés

Vagy sokszor csak aki a viragot adja, nincs képben a viragnyelvvel?

Ha egy lany voros rozsat kap egy fiutol, az minden esetben " jelent valamit"?


2011. febr. 17. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig ugyan azt jelenti... vörös rózsát csak úgy nem adunk valakinek.
2011. febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most több kérdést tettél fel, de sztem egy rózsa nem feltétlen "beszél szebben" mint egy szépen megfogalmazott levél. Mert Valentin napon pl minden sarkon rózsát lehetett kapni.

A másik, meg hogy szerintem egy levélnél sokkal szebb, ha élőben ott előtte mondjuk ki a levélben megfogalmazott szavakat.



A másik meg hogy virágot ha nem kötelességből adunk pl osztfőnöknek, és egy fiú adja egy lánynak, ha nem sík hülye a gyerek, akkor ez jelent valamit.

2011. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A párom szeret de nem kapok tőle mindig rózsát, főleg mert a liliom a kedvencem,de a kapcsolat elején kaptam amikor randiztunk.

Viszont én már kaptam úgy rózsát ajándékba h. a fiú nem volt belém szerelmes,jártunk, bár a hátam mögött más lánynak is csapta a szelet.

2011. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utalom a virágokat. A rózsát különösen, mert az még sablon is.
2011. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rózsát venni a legegyszerűbb dolog a világon, nem is értem miért látják ezt olyan szép gesztusnak a nők. Csak mert besétál a pasi a virágoshoz és fizet egy növényért... ezért pont semmit se kell tennie, marha kényelmes megoldás.
2011. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rozsaszal:ezmiez?
2011. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!