Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki hogy 14 leszek nemsoká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki hogy 14 leszek nemsokára és még nem voltam szerelmes? Mert sok barátnőm annak tartja. !

Figyelt kérdés
légyszíves segítsetek..!!
2009. jan. 24. 21:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Én is 14 vagyok és én sem voltam szerelmes. Ugy tetszett már fiu de nem tartott sokáig ugy igazán sosem érintett meg.De szerintem nem ciki.
2009. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát ez az én is így vagyok vele.. de köszi h írtál..ezzel is segítettél...=)
2009. jan. 24. 21:50
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem ciki. Barátnőidnek teljesen elment az eszük, magával sodorta a "divat" őket. A te korosztályod mamár nagyon hamar "érettnek nyílvánítják magukat".

Közben pedig semmit nem tudnak az életről.

Nagyon ritka mikor egy 12-13 éves kisgyerek tudja mi az hogy szerelem.

Barátnőid buta libák, ne hallgass rájuk, egyáltalán nem ciki. Majd rádtalál a szerelem idővel ne aggódj :)

El sem tudod kerülni :)

16/l

2009. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyátalán nem ciki. A szerelem egy érzés, ami jön, ha jönnie kell. Én 18 évesen voltam először szerelmes, de akkor úgy Isten igazából, és nem csak azt hittem, hogy szerelmes vagyok. Eljön a te időd is, addig várj türelemmel. Élvezd a szingli lét örömeit. Nem azt tanácsolom, hogy hárítsd, ha egy fiú közelít, de ne keresd görcsösen a nagy Ő-t. Főleg ne azért akarj szerelmes lenni, mert a barátnőid már voltak szerelmesek. Azért legyél szerelmes, mert megtaláltad a megfelelő partnert, aki megérdemli ezt.
2009. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi..am meg lehet, h igazatok van a barátnőimmel szemben...
2009. jan. 24. 21:52
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Honnan tudod, hogy a barátnőid is voltak-e már szerelmesek, úgy igazán?

A "teljesen odavagyok ezért a pasiért" stb. még nem szerelem.

Mondjuk Júlia 13 volt mikor megismerkedett Rómeóval :) de igazából egyáltalán nem ciki, hogy mgé nem voltál szerelmes.

Ez nem verseny. Ez érzelem és művészet :p bárki bármit mond.


(f.25)

2009. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igen ez is igaz...lehet h ő is csak monddja,mert talán ő is cikinek tarttja magát..??
2009. jan. 24. 21:55
 8/22 anonim válasza:
80%
Én 20 évesen voltam először. Ez még abban az időben is cikinek számított(most 34 vagyok).De hamarabb úgy érzem nem is lettem volna képes az igazi szerelemre.Ha keresed a párod, próbálj meg a szíveddel látni, ne a külső alapján ítélj!Érdekes dolog, hogy az általános iskola alsó tagozatában (van egy hét éves lányom)azt tartják cikinek ha valaki szerelmes, míg a felsőben azt ha valaki nem az.Szerintem nem kellene törődnöd azzal hogy mások mit mondanak ezzel kapcsolatban, ez teljes mértékben a te magánügyed.
2009. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha azt mondják, hogy voltak szerelmesek, valószínűleg füllentenek.

Ha elég érett vagy egy ilyen komplex érzelemre, akkor fog rádtalálni.

2009. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Jupp Jupp értelmes tini. Megnyugodtam még létezik ilyen. Semmi baj nincs veled, sot normális, legyél rá buszke ne inkább kétszégbe esett. Akkor jon a szerelme mikor nem is várnád. Nekem volt olyan osztálytarsam aki már 20 éves volt és akkor volt szerelmes. O is mindig nyigott, hogy o is szerelmes akar lenni! Lám és lett is! Minden jon magatol nem vagy lemaradva!
2009. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!