Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki hogy 14 leszek nemsoká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki hogy 14 leszek nemsokára és még nem voltam szerelmes? Mert sok barátnőm annak tartja. !

Figyelt kérdés
légyszíves segítsetek..!!
2009. jan. 24. 21:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen ez ténnyleg furcsa, h alsóban az a ciki..de 8.os vagyok..és ott meg az ha nem..és nem monddja meg egyikük sem, h mit tart ebben cikinek?de amint látom(a jófej emberektőll akik írtak, és segítenek)ez kicsit sem ciki, és büszke leszek magaraa..nem törődöm más véleményével..ténnyleg az én életem..és amúgy sem én döntöm el..=) köszönöm..nagyön, h segítettetek...puszy(L)
2009. jan. 24. 22:22
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem ciki egyáltalan nem sok olyan 13 éves van aki ugy tényleg szerelmes...szerintem akkor sokan csak azt hiszik hogy szerelmesek de még azt sem tudják mi igazából a szerelem....nyugi nem maradsz le semmiről.eljön az az idő amikor te is szerelmes leszel:)
2009. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon orulok, hogy igy állsz a dologokhoz és tudtunk segiteni! A tobbiekkel meg ne torodjél, neki lesz sokkal rosszabb ha majd idosebbek lesznek neked meg nagyon jo! MEg gondolj bele milyen oromet fogsz okozni annak a fiunka akibe majd szerelmes leszel, milyen buszke lesz rád, hogy o neked az elso! Hidd el ez mindent megér, még a gonoszkodo osztálytársakat is :-) O szégyenkezni fognak te pedig igazán buszke leszel majd!!!
2009. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
81%
Kissé szomorúnak tartom hogy ma már ciki ha 14 évesen nem szerelmes vagy ha 14 évesen még szűz. Ezt most nem a kérdés írójának mondom, csak úgy általánosságban. Meg se forduljon a fejedben ilyen hogy ciki. Hogy lenne már az? Ezt nem lehet erőltetni hogy na most én szerelmes leszek :) Az magától jön. 10 év múlva sem lesz semmi ha nem leszel szerelmes :) Nyugi, a szerelem talál meg téged nem neked kell őt megkeresni :))
2009. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ilyet kérdezel az idióta barátnőid miatt!
2009. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

figy ez az oldal azért van nem?h ha vmiben nem vagy biztos, v nem tudsz rólla akkor elmondja az aki tud rólla vmit..ha meg nem így gondolod az a TE bajod...



hát nekem nem fordulna meg a fejemben h 16-éves korom előtt lefeküddjek vkivel..na az is kizárt dolog...meg igen...miért tartják cikinek az embert ijenek miatt? már az is divatbajött, h :gáz, h még nem menstruálsz...xD na ez viszont már sztem röhejes...:@

2009. jan. 24. 22:56
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

bizony, jövőhéten már is gáz lesz ha a fiúk nem menstruálnak

agyrém


de ez van, a tinik ilyenek, jönnek a hormonok és ott a versenyszellem a csoportpszichózissal együtt


sejj

2009. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
és az miért van h én is ugyanannyi vok mint ők, de én ink megvédem a másikat, nem hátbatámadom..mert tudom h mijen érzés...:@sokszor volt velem is ijen...
2009. jan. 24. 23:20
 19/22 anonim ***** válasza:
69%

Érzékenyebb, figyelmesebb vagy a társaidnál

Ismét egy jó pont neked, és ismét felhívás a leendő fiúdnak, hogy vigyázzon rád


na, most már abbahagyjuk a dicsérést ;)

de amúgy tényleg, mindenki hogy örült, h te normális vagy. a korosztályod itt feltett kérdései agyrémek

2009. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
igen...főlleg az, h egy lány 12 évesen hagyta h a srác a bugyiában turkálljon...hát sztem ez viszont gáz...
2009. jan. 25. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!