Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen egy jó pasi?

Figyelt kérdés

Illusztráció is jöhet!


:)


2010. dec. 25. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A férjem :)
2010. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:

külsőre vagy belsőre?

igazából nálam összefonódik ugyhogy így együtt... aki elég bátor ahhoz hogy önmaga legyen ( ez kihat a külsőre, tetoválás pc, akármi jöhet). aki kordában tud tartani engem, és el tudja érni hogy tiszteljem... aki szeret, és bízik bennem. nem fél gyerek lenni, de tudja mikor kell férfiként vislekednie....szeretem a bolond embereket:) fontos hogy legyen önbizalma, és ne féljen azt tenni amit jólesik neki... persze ettől még hűséges, ami kissé paradoxon:) de mindegy, oldja meg:D

2010. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából külsőre gondoltam.

Azért írtam, hogy kép is jó lenne!

2010. dec. 25. 22:46
 4/10 szamóca. ***** válasza:
akkor nagyon nyersen, minden átmenet és minden nélkül...ha nem nézzük a szubjektivitást és hogy egyáltalán nem olyan fontos a külső, az abszolut ideális külsőjű pasi kb... tetovált, piercinges, magas, vékony, haj igazából mindegy, szem is. öltözködés extravagáns, nálam szinte bármi belefér.
2010. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külsőre nem nagyon tudok mit mondani, nincs különösebben olyan, hogy az esetem. Talán a sötét hajú és szemű, nem túl vékony pasik tetszenek jobban, de ez sem szentírás, volt, hogy szőke, kék szemű tetszett meg.

Inkább a belső tulajdonságok fognak meg: önbizalom, érzelmesség, humorérzék, hűség, stabilitás, szenvedély, stílusérzék, intelligencia.

2010. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálam magasabb. lehetőleg szőke. szemszín mindegy de inkább barna. legyen izmos erős, férfias, tekintélyt parancsoló kinézete. ha ez megvan, olvadok mint a vaj :D
2010. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, h neki a belső fontosabb, az hazudik, talán magának is.
2010. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért hazudna az, aki azt mondja, fontosabb a belső?Vannak még olyan emberek, akik tudnak őszintén, szívből szeretni.Erre van is egy nagyon jó példám.


Rám nagyon igaz az a mondás, miszerint a külső megfog, a belső megtart.

Nem mondom, hogy nem számít a külső, mert számít.De nem annyira, mint azt sok gondolják.Az a fontos, hogy az összhatás rendben legyen és szimpatikus legyen a fiú.Hiába szép kék a szeme vagy szőke a haja és izmos, ha nem szimpatikus, nincs meg benne az az összhatás, ami szerintem jó, akkor nem valószínű, hogy meg akarok vele ismerkedni...

Ettől függetlenül persze nekem is van olyan dolog, ami nagyon bejön.Nagyon szeretem a szép barna szemeket, és a barna, félhosszú hajat.Olyan fiú lenne ideális hozzám, aki magasabb nálam (ez nem nehéz feladat), de nem túlságosan magas (max. 175cm körül).


Szóval igen, ez tetszik, de nem olyan fontos.Egy szőke, rövid hajú, kék szemű fiút is szerethetek...

Külsőségeket nézve nekem az a fontosabb, hogy legyen kisugárzása és legyen valami ami megfog benne.Ez lehet a szemszín, a haj, a száj, bármi:)

15/L

2010. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez lehet h igaz, viszont aki nagyon csúnya, az akkor se kell senkinek, ha belül tökéletes.
2010. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenki kell valakinek. csak nehezebb rátalálni ha nem olyan kapós a külseje
2010. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!