Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mit gondoltok egy olyan fiurol aki eleg jo pasi, de eselyt ad minden nonek aki csak kikezd vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

1.Hát lehet keresi az igazit és több csajt szeretne megismerni, hogy majd választani tudjon

2.A szexre hajt és ezért jobb ha több csaj veszi körül, még nem képes elkötelezni magát senki mellett, élvezi, ha körülrajongják, egy darabig még élvezni szeretné a helyzetet.

Szerintem ne legyenek túl nagy elvárásaid felé, ilyen helyzeteknek általában csalódás a vége...ha valami komolyat akarna tőled, nem beszélgetne közben másokkal is.

19 L

2011. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LadyLee ***** válasza:
Lúzer - nincs véleménye, nincsenek preferenciái, ráadásul arra vár, hogy a csajok kezdjenek ki vele, mert nyuszi maga lépni egy olyan csajért, aki tényleg tetszik neki.
2011. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tud élni.Nem lúzer, csak szerencsés.
2011. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Papucs:)
2011. okt. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leginkább másodiknak van igaza. Ja tök jó hogy mindenikek esélyt ad,, illetve igazából nem is. Mert pl ok nem jössz be de felőlem hízeleghetsz nekem. Meg lehet valakinek jót tenne egy nem válasz.


És igen nekem is bekellet látnom hogy valahogy orientálódni kell, nem lehet mindenkit szeretni, mindent elfogadni stb. és szerintem ennek a pasinak se tetszik mindenki. Csak hát ja nyuszi azt ő maga semmit se csinál csak mindent helyette.

2011. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!