Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Férfi ideál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Férfi ideál?

Figyelt kérdés
Linkelnétek egy képet a férfi ideálotokról?
2010. dec. 25. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:

"kiváncsi vok milyen szakmát tanultál ki"


Na kész... én ettöl behaltam most :D 13 évesen ilyet mondani :D

Na szia, hagylak, kicsit le kell higgadnod :)

2010. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
nemvágyom a kedvességedre am meg te kotottél belém mert 13 vok ugyhogy ink gondolkozz aztán beszélj ok? mert már fáj a sok hulyeség amit osszehordassz
2010. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
lol, azt nem szekálásnak szántam,csupán kíváncsi vok hogy milyen szakmát választottál.
2010. dec. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
aranyosak vagytok ahogy itt veszekedtek, mint Juliska és Palika a homokozóban a piros lapátért...elárulom nektek, a kis párbeszédetekből látszik mi van. a 13 éves srác értelmes korához képes de még mindig képtelen elszakadni ezektől a hülye hangulatjelektől meg még sorolhatnám (lol, -.-,...) hagyd már el ezeket mert elveszted a hitelességedet. amúgy meg lehet, hogy ő is belelát ezekbe dolgokba nem csak mi. a másik félnótás sem különb. aki leáll veszekedni egy kisgyerekkel annak nincs ki mind a négy kereke, vagy még maga sem nőtt fel. ne viselkedjetek már úgy mint két pisis kis porbafingó, mert szánalmas és nevetséges. mindkettőtöknek ajánlom, hogy gondolja át ezeket meg egy kicsit talán nézzen már magába, hogy mit össze nem parádézik ezen az oldalon, míg mások az ő szánalmas hülyeségén röhögik az asztal alá magukat a gép előtt. mindenkinek a legjobbakat!
2010. dec. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim válasza:
2010. dec. 26. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim válasza:
2010. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
2010. dec. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
Sasna, én hűséges vagyok és érett, de sztem mégse kellenék neked.
2010. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 kovpet ***** válasza:
De leégette magát itt pár ember, aztak.rva :)
2010. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 sasna ***** válasza:
miért gondolod ezt?
2010. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!