Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha sutyorogtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha sutyorogtok egy fiú/férfi háta mögött, az általában jót jelent vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Elég sokszor előfordul velem,hogy csajok mosolyognak,ha néznek,majd megnéznek,majd láthatóan rólam dumálnak.

Ez most jót jelent vagy inkább aggódjak?

Meg még,ami zavar,hogy néha úgy érzem,nem mernek rám nézni.

Ez azért gáz,mert így nem tudom hová tenni magam,hogy most tetszem vagy pont nem?


2011. okt. 22. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hat ez helyzetfuggo.. :D
2011. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mus musculus ***** válasza:
Én ilyet még a büdös életben nem csináltam, szóval ne vedd készpénznek a véleményem, de szerintem pozitív tartalommal bír egy ilyen gesztus.
2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 mus musculus ***** válasza:
Már ha tényleg csak mosolyognak. Ha röhögnek, az nem jelent semmi jót.
2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát,egy rövid meg egy hosszú hajú csajszi néztek.

A rövid hajú nézett előbb,majd mosolygott,aztán szólt a másik csajszinak,aki 2x is nézett,szal,nem tudom.

2011. okt. 22. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát vagy azt mondta h:

-Nézd már, milyen jó segge van annak a csávónak!

vagy azt h:

-Nézd már, de gáz az a csávó!

Szóval így nem tudjuk egyértelműen megmondani, ezt neked kéne tudnod, sejtened!

2011. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De tényleg nem tudom,totál össze vagyok zavarodva már!!!

Néha úgy érzem,hogy minden csajnak,nőnek bejövök,néha meg úgy,hogy egyiknek sem kellenék!

Olyan,mintha nem is ezen a bolygón lennék,úgy meg vagyok zavarodva!

2011. okt. 22. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Dobj ki egy fotót ide, és eldöntjük. :)

Amúgy tényleg vagy-vagy a dolog. Lehetsz ronda is, akkor röhögnek, meg jóképű is, azért is nézhetnek.

2011. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért sutyorognak,mert lóg a takony az orrodból!
2011. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

HÁt ezt én is megkaptam középsuliban és én is pont olyan zavarodottan álltam ehhez, mint a kérdező.


Mosolyogtak rám két barátnő csajszi, az egyikőjük gyakran amikor elment előttem hátrafordult és mosolygott rám.


Nem rég egy tök ismeretlen lánytól szintén kaptam egy ilyen furcsa jelzést. Ülök egy belvárosi padon, nem messze tőlem ült egy szép lány, felállt majd hátranézett rám, de azóta sem tudtam meg, hogy mit is jelenthetnek ezek a furcsa idegen jelek.


Valaki lefordíthatná férfi nyelvezetre a női nyelvezetet, mert én kajak nem vágom mi van.


Totál össze vagyok zavarodva. Amúgy nem tudom te hogy vagy vele kérdező, de én személy szerint nem vagyok magammal megelégedve külsőre és félénk, csendes, visszahúzdó srác vagyok.

2011. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy ha "komolyan" rád néz legalább háromszor egy nő akkor ezek érdeklődő jelzések akarnak lenni.

Ha vihog, és úgy néz rád, akkor elég egyértelmű..


16F

2011. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!