Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok olyan nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan nőt?

Figyelt kérdés

Aki nem akar komoly kapcsolatot!

Csak néha találkozzunk és olyankor vadúl szeretgessük egymást !?


2010. dec. 26. 13:55
1 2
 11/17 sasna ***** válasza:
minden diszkóban :) csak vigyázz, el ne kapj vmi betegséget a vad szeretgetések után :)
2010. dec. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2010. dec. 26. 20:43
 13/17 anonim ***** válasza:

Diszkókban,de inkább a pubbok jók erre,mert ott a nők isznak.Diszkóban a drogosokkal nehezebb zöld ágra vergődni,legalábbis nekem.Lenézel kb hajnali 2 körül valamelyikbe,addigra már lazára piálták magukat,benyögsz valami vicceset,fizetsz neki egy piát,esetleg táncikálsz vele egy kicsit és jó esetben még aznap hazahozod.

Egyedül menj,vagy esetleg 1 haverral és váltott napokon tudtok piálni a másik meg vezet.Csoportosan kanokkal nem jó lemenni csajozni.

2010. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, hogy az olyan nők akit ő keres, az miért kell feltétlen hivatásosnak lennie?

Én egyedülálló nő vagyok, ha megismernék egy pasit aki csak sexet akar, és nekem bejön a pasi, szimpatikus, és nem egy barom én belemennék, és nem érzem ezért magam kevesebbnek azoknál akik ilyet nem tennének meg!

Normális embernek tartom magam, akivel el lehet dumálni, vannak barátaim, nem vagyok buta sem...

De ne legyen már azzal baj, ha valakinek nincs kapcsolata, vagy nem akar éppen tartósat, akkor szerintem normális, hogy van akivel összejárnak!

Az én értékrendembe ez maximálisan belefér, nálam a megcsalás az ami undorító például, soha egy pasimat nem csaltam meg!

Nem szeretem, ha azért leszólnak egy csajt mert könnyen adja magát egy éjszakára!

Nőnek is vannak igényei, nem csak a pasiknak!;)

2010. dec. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már mért lenne hvításos az olyan nő? Ezekszerint akkor a kérdés kiíróját is annak teknititek?(csak férfiben).Ő legalább öszintén leírja kire vagy mire mire van szülsége.Mi ebben a baj nem is értem?Egy nő.
2010. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az utca sarkán
2010. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ottvan anyád.
2010. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!