Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a garancia hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a garancia hogy én is találok magamnak párt?

Figyelt kérdés
a barátnőimnek már több éves kapcsolata van, nekem meg alig működnek a dolgok, pár hónaposak vagy csak lazább kapcsolatok. mi a garancia hogy én is boldog leszek egyáltalán és hogy mindenki előbb utóbb talál társat. 22 L vagyok
2011. szept. 20. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

IGazabol semmi, de egyszer ugy is ossze fog neked is jonni!

Csak ne gorcsolj:)

2011. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
garancia az nincs
2011. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Garancia?Az nincs!Sokkal több nő van,mint pasi...
2011. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Inkább fordítva nem? Több férfi mint nő. Ha jól nézel ki meg minden akkor nem kell parázni szerintem. Csak a jelentkezők közül kell kiszortírozni a megfelelőket. Előbb utóbb csak összejön egy tartósabb kapcsolat is.
2011. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

garancia az nincs!

van aki élete végéig nem találja meg az igazit..

én szerencsés vagyok, már 4 éve boldog vagyok :P

2011. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
"én szerencsés vagyok, már 4 éve boldog vagyok :P" akkor örülj magadnak
2011. szept. 20. 17:11
 7/20 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradsz le...Én is 21 voltam amire megtaláltam a párom, tudom mit érzel hidd el, de várj amíg jön az igazi.
2011. szept. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
örülök is, remélem nem zavar, attól mert neked nincs arról nem én tehetek! csak szerettem volna hogy láss egy jó példát is :)
2011. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

"akkor örülj magadnak"?


Na, pont az ilyen kedves sárkányos beszólásaidért valszeg....

Valaki normálisan leírja, Te meg....


Menj Ausztráliába, börtönsziget volt, sokkal több a pasi, mint bárhol máshol.

Sok boldogságot.

2011. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nincs "garancia..senkinek, semminek. Van aki most garantáltan boldog(nak mondja magát), és ráesik a fejére egy tégla.

Szókratésztől kérték, mondjon boldog embereket. Elkezdte sorolni.. az ott, aki már meghalt,boldog volt, amaz, aki már meghalt, boldog volt..és így. Tanítványai felháborodtak:csak meghalt emberre mondja ..

Hát igen.. amíg élünk, mindig történhet valami.

*

Szerintem ne hasonlítgasd magad máshoz, legyél nyitott, kedves, érdeklődő

és nyugodt, hogy részedről mindent megteszel, egy boldog család kialakulásának lehetőségére

Isten áldjon!

2011. szept. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!