Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki részeg, be van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki részeg, be van rúgva és alszik, ha akkor szopod le (vagy csak kapod be) emlékezni fog rá?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
eléggé bajok lehetnek veled ha már ilyenhez kell folyamodnod
2010. dec. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mondd h csaj vagy... ugye csaj vagy? mert ha igen engem is ...:D
2010. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez jó.:DDDD
2010. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én rájöttem:D A másik kérdésből meg ebből. Tuti homi a srác, a haverjára van izgulva, azt akarja leszopni és ezért kell h ne emlékezzen rá mert akkor másnap agyonveri.XD

Hidd el annyira nem tudod leitatni h erre ne keljen fel és h ne emlékezzen rá h egy másik srác bekapta neki. Hagyd békén mert lehet másnap kezed lábad eltöri ha homofób. Vagy feljelent megerőszakolásért szexuális zaklatásért stb. 27N

2010. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Funktasztikus ***** válasza:
de gyökér vagy bmegxD... attol függ mennyit ivottxD de azéé elég merész ha jól beálva letod szopnixD sztem eleve állni se birxD
2010. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:D

Jóóóól meg köll neki harapdálni. Legyen kék meg lila...

Másnap tuti emlékezni fog rád.


:S

Mennyire gusztustalan dolog már egy magatehetetlen, totál részeg, büdös, hortyogó valakit le.opni..

Fúúúújjjj!


Nem emlékszel rá, hogy megtörtént veled, vagy reméled, nem emlékszik rád, akit lesz.optál?

2010. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Funktasztikus ***** válasza:
deee am jójazon nem engedi vagy mi?
2010. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez kiba*ott nagy gyökérség lenne.
2010. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!