Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig fog emlekezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig fog emlekezni ra, hogy elmondtam neki, hogy tetszik. Illetve szerintetek ahogy megpillant az lesz az elso, ami eszebe jut, hogy en elmondtam neki, mit erzek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, en voltam az elso, aki elmondta neki, hogy mit ersz iranta.

Baratnoje soha nem volt meg; persze lany ismerose nagyon sok van.


2011. márc. 27. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elsőre egész életében emlékszik az ember. De olyan mindegy, mert biztos szép emlék maradsz neki. ...
2011. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha meglát egyből beugrik neki ez ellen nem tud mit tenni.

Hogy mennyi ideig hát az jó kérdés én kb5 hónapja montam el de mindíg látom hogy eszébe jut.

2011. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!