Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy viszonyulnátok ahhoz, ha az egyik haverotokról kiderülne, hogy meleg?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
kiközösítené a banda...
2010. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem fordítanék neki hátat. Ha józan ésszel belegondolunk, akkor beláthatjuk, hogy az én szemszögemből nem változik semmi, hacsak nem pont én tetszem neki, de ennek nem nagyobb az esélye annál, hogy egy lány haveromnak én tetszenék. Megkérném, hogy ne velem tárgyalja ki a pasi ügyeit, de én meg tudnék barátkozni a gondolattal. Persze az is elképzelhető, hogy sokan hátatfordítanának neki a baráti körből és mivel én nem tenném engem is melegnek néznének és az már kellemetlenebb helyzet. Nemtudom, de sokmindentőll függ a dolog.
2010. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van meleg haverom, és teljesen hidegen hagy, hogy ő az. Ha jó haverod, nem szabad, hogy e miatt megváltozzon a kapcsolatotok. Az meg már az ő dolga, hogy a hálószobába mit csinál és kivel.
2010. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

kit érdekel, hogy meleg? Te hangoztatod, hogy hetero vagy?

Bemutatkozásod: xy Béla vagyok és hetero. pff

A saját dolgoddal törődj. Ha ennyire zavar, hogy meleg akkor ne találkozz vele többet. Te nyomorék! :)

2010. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érne megrázkódtatásként, ugyanis előfordult már ilyen. Nem is egy haverról derült ki. Ettől még ugyanúgy a haverom maradt (jelen esetben a "barátom" félreérthető szó lenne, azt hiszem). Nem nyomult rám egyik sem, én se őrájuk, és tiszteletben tartjuk egymás beállítottságát.

Sőt. Ha néha együtt sörözünk, akkor még ő hívja fel a figyelmemet egy-két jobb nőre, én meg a pasikat mutogatom neki.

Röviden: Haver, barát és kész, és egyikünket sem érdekli hogy ki kivel bújik ágyba.

2010. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár meleg haverom, de nem bántanak :)

24f hetero

2010. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért az örvendetes, hogy ennyire sokan pozitívan álltok a dologhoz (:

S kedves 15:45 : nem nekem van meleg haverom, hanem én vagyok a homokos ;)

2010. dec. 27. 15:49
 8/13 Funktasztikus ***** válasza:
háth ezen nem sok minden változik atermászete ha ugyanolyan marad megmondom hogy amradhatunk haverok..:D deee én heteró vagyok ha nem baj!
2010. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Мirkó ***** válasza:
Ki nem sz@rja le?
2010. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális embert nem izgat. Nekem is van meleg barátom, nagyon régóta, együtt nőttünk fel, út közben derült ki, de voltak jelei. Emberi mivoltán nem változtat.:)
2010. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!