Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egoista a legtöbb meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egoista a legtöbb meleg?

Figyelt kérdés
Sok meleggel találkoztam eddig, és a legtöbb részük annyira egoista, hogy szinte már néha kiábrándulok tölük.
2011. okt. 29. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne általánosíts! Azért mert Te olyanokat ismersz, nem mindenki olyan! Nekem eddig az összes fizikatanárom egy vén trotty volt...akkor most minden fizikatanár öregember??
2011. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát erröl én nem tudok nyilatkozni... de a srácok alapból is gyakrabban egoisták mint a lányok..
2011. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
azért egoisták mert büszkék a lemezeikre amiket kiadtak mostanában -.-''
2011. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 mus musculus ***** válasza:
60%

Első: senki sem általánosított, LEGTÖBBet írt a kérdező, nem mindent.

Én egyébként azzal is tudnék vitatkozni, hogy a fiúk egoistábbak (lány létemre), de most nem ezért vagyunk itt. Szerintem egész egyszerűen arról van szó, hogy unják már az elnyomást, meg akarják mutatni, hogy ők igenis érnek annyit, mint hetero társaik. Persze ez csak egy számomra ésszerűnek tűnő tipp, lehet, hogy valaki ír majd okosabbat utánam.

2011. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 .schwulbini. ***** válasza:
74%
hát én is egoista vagyok :D Nem tudom, csak úgy jól esik :D
2011. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Hát most így belegondolok van benne valami, de inkább a fiatalabbak 23 alatt. Az idősebbek általában nem egoisták. A fiatalok, meg azt hiszik hogy most ha első pillanatra látják róluk, hogy melegek az milyen jó mert ilyenkor őket látják... Amikor sosem volt súlyproblémájuk, vagy nem szólogattak be nekik, vagy nem világosították föl őket nem csak te vagy az utcán vagy egy teremben minek mutogatod magad másoknak....


Én 20 éves meleg srác vagyok, de tök normálisan öltözködöm és utálom amikor a haverjaim az ilyen full dizájnos seggig sminkelt teljesen szőrtelen nyávogós "én vagyok a legtutibb srác akit meg lehet b@szni"-srácokról hallanak csak és homofóbok.... Ezektől hányni tudnék és légszívesebben azt tanácsolnám, hogy gondolkozz már el engem nézek szar embernek mert te úgy nézel ki mint egy hü lye pi csa és még büszke is vagy rá......

2011. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert sok melegnek az a legfontosabb, hogy hogy néz ki a másik. Ha nincs full alakja már mutatkozni sem akar vele. Tudom, én is meleg vagyok és azért mert duci vagyok már barátkozni sem akarnak. 80%-a beképzelt és azt hiszi, hogy ő a legjobb a világon.


24/F

2011. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Sok lány egoista, a melegek meg sokszor nőiesek :) ebből én arra következtetek hogy a melegek többsége ezért egoista-
2012. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez megint az a tipikus paradoxon, ami lépten-nyomon felbukkan a természetben. Mert ami látható, arról tudjuk, hogy van, de ami láthatatlan, arról nem tudjuk, hogy van, és azt hisszük, hogy nincs, de tévedünk. Az egoista emberen -mivel kifelé forduló- jobban látszik minden tulajdonsága -beleértve a szexuális irányultságát is-, függetlenül attól, hogy meleg-e, vagy heteró. Egy visszafogott melegről nem látod, hogy meleg, azt hiszed, hogy heteró, és ezért nem mondod azt, hogy "Jé hát ilyen is van." Pedig van, sőt lehet több is, mint egiosta meleg.
2012. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem általánosítok, én magam is meleg vagyok, sajnálom ha ezzel megbántok másokat, de ezt látom.
2012. szept. 21. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!