Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem kaphatom meg az illetőt, ami nagyon kiborít és magányos vagyok tőle. Hogyan lehetne ezen az egészen segíteni? Bővebben Lent

Figyelt kérdés
Az egész október végén kezdődött amikor megismertem jobban az egyik lány osztálytársam.Neki volt akkor is barátja.Napokat beszélgettünk az ő életéről és az enyémről.Az egészből egy hihetetlen szép barátság alakult ki ami addig jutott, hogy nálam kereste a boldogságot nem a párjánál.Mindenbe számíthattam rá és elmondhattam neki bármit,együtt jártunk bulizni sokáig ami odáig jutott h többször is lefeküdtünk egymással(én még szűz voltam)...Szakított is a párjával, h össze jön velem,mert a párja már nem foglalkozik vele kellően.De a lány visszahívta 4 nap után.Azóta hihetetlen nagy bánat és csalódottság ül rajtam.Próbálom elengedni a lányt de nem megy mert ö is ugyanazt érzi a szíve mélyén mint én,de nem mer lépni a fiú mellöl mert állítólag biztosítja a jövőjét meg a családja már elfogadta őt és ezt nem csinálhatja meg vele.Azóta mindennap a pohár után nyúltam,tudom nem nagy karrier ezt belátom én is de ideig óráig feledteti bánatom...Mellette meg van mindenem,nincs rossz életem van egy összetartó családom,barátokkal se szükölködök,de akkor is hiányzik valami az életemből és nem tudom h merre induljak ez az egész eset után.Eljárok a barátaimhoz,szórakozni járok,de mikor hazaérek rettenetesen magányos vagyok és nem bírom kiverni a fejemből a lányt.Mindig azzal vigasztalom magam majd a következő,de az a következő mikor jön el ??? Azóta keressem a válaszokra a kérdést mit ronthattam el, de semelyikre nem kapok választ..Úgy érzem ő lenne az igazi számomra de nem kaphatom meg és ez rettenetesen fáj.Azóta az iskola is egyre rosszabbul megy és 3 tárgyból bukásra állok.Ez a dolog is nagyon kikészít,és kezdem azt érezni egyre jobban elfáradtam mind testileg és lelkileg.Azóta nem találom önmagam és nem tudom milyen irányba tartsak és az összes időt elpazaroltnak érzem. Hogy lehetne ezen az egészen segíteni?? Volt már valaki hasonló helyzetben?? Válaszaitokat előre is köszönöm:) 20/F
2010. dec. 27. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hosszú
2010. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy hosszú de ennél rövidebben nem tudtam le írni.

Aki tud rá válaszolni annak nagyon meg köszönném:)

2010. dec. 27. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább a lány ne lássa, hogy sírsz utána. Tégy úgy, mintha meglennél nélküle, és ne ugorj, ha kell neki egy lelki szemetesláda.
2010. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most akkor pontosan miért is hagyott el a lány?

Mi az, hogy biztositja a jövőjét a másik srác?

Mindenki saját magáért felelős.

Meg mi az, hogy kidobta asrácot, hogy veled legyen, 4 nap múlva visszahívta és most nem mer lépni. :D

Te NEM érzel itt ellentétet???

BIZTOS nagyon szeret, ha visszahívta az exét.

Jah és mit vársz egy olyan lánytól, aki elvárja, hogy helyette biztositsák az életét? S miközben van barátja félrekufircol egy másik sráccal?! Akár keveset törödik vele akár nem...

Ez ABSZURD.

Más miatt meg ne nézz a pohár fenekére, mert ez még nagyobb idiótaság. Szerintem gondold át, amiket írtam. 20 éves vagy. Nem jött el a világvége. Nem kell az önsajnálat egyszerűen csak LÉPJ TOVÁBB rajta. Az ilyeneket hagyni kell... XD

Szánalom...

2010. dec. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!