Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok elmebeteg lány, férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok elmebeteg lány, férfi mászkál a világban, büntetlenül. Miért nem kerülnek diliházba?

Figyelt kérdés
nagyon sok elmebeteg nő, férfi mászkál a világban, tönkretesznek másokat a képzelgéseikkel, marhaságaikkal, és szabadlábon sétálhatnak. nem kellene valahogy diliházba juttatni ezeket a férgeket?
2010. dec. 28. 13:56
 1/8 Kamuuu ***** válasza:
nem
2010. dec. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert a Gyurcsány-kormány bezáratta az Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézetet.
2010. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert mi kerülünk miattuk.Amúgy erre a problémára jó megoldás egy háború, minnél nagyobb.Akkor lövik a b*zikat, lesz*biket, pirított hógolyókat.
2010. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Miért is kellene büntetni beteg embereket? Vagy férgeknek nevezni? Szerinted tehetnek ők valamiről?

Betegeket gyógyítani kell. Elmebetegségeknél a sikeres gyógyítás aránya 30-60% körül van.

De sokan a gyógyulás után sem mernek kijönni a védett házakból - a hozzád hasonló mélyen érző és értelmes, igazságos emberek miatt.


Amúgy egyszer majd te is lehetsz beteg. Biztos fogod élvezni, ha emiatt mondjuk összevernek, vagy féregnek neveznek. Nem feltétlenül elmebetegségre gondoltam: régen mondjuk a leprásokkal is így bántak.


Ha szeretnél segíteni a problémán, nyittasd újra az OPNI-t, vagy segíts bővíteni a többi kórházat.

Ja: hogy ehhez pénz is kellene?

2010. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ó, elnézést, nem úgy gondoltam én... értelmi fogyatékosokat, megbomlott elméjűeket nem bántom...

azokra gondolok én, kedves válaszoló, aki betegesen agresszív, gonosz, élvhajhász, vagy az életet játékként felfogó, más emberi életekkel játszadozó, "kártékonyan/öncélúan" beteges, érted?

2010. dec. 28. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
A Fidesz kinyittatja megint a 'Sárgaházat', ha jól tudom. ;)
2010. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
erre csak azt tudom mondani, hogy hamar be fog az narancsosodni.
2010. dec. 28. 19:59
 8/8 anonim ***** válasza:

"azokra gondolok én"

Akikre gondolsz, nem elmebetegek, hanem gonosz vagy bűnöző emberek. Nekik más ház kell. Abból meg van jó pár... csak nem mindig az kerül be, akinek kellene.

2010. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!