Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok normális, ha egy 17 éves lány egy 35 éves családos férfi szeretője? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ennek a kérdésnek kapcsán írtam ki, a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Teljesen ledöbbentem a válaszokon, amit a lánynak írtak, pl: hogy semmi köze hozzá. Ha nem a barátnője, akkor mégis ki fogja észhez téríteni, ezt az ostoba fruskát, még mielőtt még jobban beleélné magát "a szerelembe" vagy napvilágot látna a viszonyuk a pasival? Én írtam egy szerintem normális választ, erre lepontoztak. Szerintem egy barátnő feladata, nem csak az, hogy szó nélkül hagyjon minden butaságot, és a végén tartsa a vállát a síró lánynak, hanem az is, hogy próbálja észhez téríteni, ha már egy hülyeségbe belement. Vagy rosszul gondolom? Nektek mi a véleményetek a dologról?


2011. aug. 6. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem normális. De minek ilyen barátnő, aki családos emberek családjának a tönkretételében részt vesz???

Egy barát arra van valóban, hogy segítsen a másiknak. De tényleg ne ugasson bele mindenbe, mert van amikor ártani tud csak. Figyelj, ez a lány ilyen. Ha ezt magától nem érzi, hogy rossz, figyelemzetésre sem, le kell szarni magasról.

2011. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 heloka ***** válasza:
100%

örülök hogy vannak még normális emberek itt.

a legtöbb ember beoltja ilyenkor a kérdezőt, pedig ezzel nem segít neki.

egy barát feladata megmutatni a másiknak, ami az ő figyelmét elkerüli. én biztosan tűzzel vassal küzdenék hogy ne találkozzanak többet. lehet hogy először megharagudna, de idővel felismerné, hogy jót akartam neki, és csak az ő érdekében tettem. (ez sablonos, de IGAZ!!)

már volt egy hasonló esetem. így jártam, egy fiúról kellett nagyon drasztikus elemekkel lebeszélnem. 1 hónapig nem beszéltünk. aztán odajött megköszönni, hogy kitartottam mellette...

ez a véleményem

2011. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nemépp.
2011. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

heloka, ami írsz, az azokra vonatkozik, akik nem tudják eldönteni, hogy mi a helyes, nincs saját akaratuk, vagy gyengék.

Ha azok után sem változik meg, hogy te elmondtad a véleményed, akkor szerintem nem kellene eröltetni az ilyesmit. Bár én nem is eröltetném, mert nekem ilyen barátom nem lesz, soha.

2011. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A másik pedig, hogy meg kellene tanulni tolerálni a másik embert és elfogadni az akaratát. Ha meg nincs neki, le kell szarni.
2011. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 heloka ***** válasza:

igen, szüksége van hogy néha oldalba rúgják, ha egyszer nem normális:)

mondhatod hogy neked ilyen barátod nem lesz, de nem tudhatod hogy alakítja egy ember, vagy több, egy másik társaságban.

a barát feladata észhez téríteni, a rózsaszín ködben is, szerintem

2011. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van heloka. Én most az összes estre gondoltam. A lány helyzetében valóban igazad van, mert ez erkölcsileg sem helyes. (bár akkor lehetne mondani, hogy egy barát feladat mindenben támogatni a másikat, hiszen az erkölcs is relatív egy szinten)
2011. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Aki hülye haljon meg!
2011. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 heloka ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:40

örülök hogy mások is így gondolják:)

2011. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ebben az esetben egy barát megmondhatja a véleményét, de erőnek erejével mégsem választhat szét két embert. Ilyen helyzetben, biztos azt mondanám a barátnőmnek, h képzelje a magát a pasas felesége helyébe.
2011. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!