Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a határ: vékonyság, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1kocka Milka csoki kérdése:

Hol a határ: vékonyság, és kövérségnél? Képek lent.

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok! Melyik jobb testalkat? Melyik a megfelelő, melyik tetszik jobban? Indokoljátok válaszaitokat.

Minden korosztály írhat.

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link] ú

kort és nemet is írjatok. :)


2010. dec. 29. 10:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%

2-5-ig bármelyik tetszik, mindegyik megfelelő. Ugyanolyan jó. Ezt nem lehet indokolni. Ezt tartom szépnek, mert ez tetszik érdek nélkül.

24f

2010. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
utolsó 2 -t nem nyitja meg de a 3-as a ideálom
2010. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
shakira tökéletes
2010. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


1. Ez egy auschwitzi szökevény, nem kéne.

2. Nagyon tetszik, ez már tökéletes lenne, de azért már súrolja kicsit a vékonyság határát, de belefér. :D

3. Tökéletes!

4. Ő nekem valamiért olyan szögletes formájú. A kerek vonalakat szeretem. :D

5. Shakira nem tetszik, ő az a vékony típus, ami már nem nőies számomra annyira.

6. Túl kövér.

7. Ez is túl kövér.


21F :)

2010. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%

1: egészségtelen


2: sovány


3: ennek a lábát látom nagyon cingárnak, aránytalan


4: ennek semmi alkata nincs


5: na ez már ok!


6: róla pedig el is hiszem, hogy nő


7: neki is jók a vonalai. ez is ok


Szerintem az utolsó 3 elfogadható. A nagyon sovány és aránytalan nem esztétikus. Nekem a husi csajok jobban tetszetek.


21/L

2010. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
2-5-ig rendben vannak, szerintem ez mind jó testalkat. :)
2010. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Még jöhetnekvélemények

így gondoltam a álaszokat, ahogy 10:08 írta :) ilyen formában

én is elég vékonyka vagyok,kb mint shakira, próbálok többet enni. :) nem tudom elogadni így magam,nincs önbizalmam.

2010. dec. 29. 10:23
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

A 4. nem szép, de nem azért mert vékony vagy kövér...egyszerűen nem nőies.

Shakira tökéletes, nem csak vékony, hanem egy izom az a nő :D Szóval ha rá hasonlítasz, ne panaszkodj, mert nekem nagyon bejönnél :)


6-7 már kcsit túlzás, de shakira után még messze nem az ilyen alkatú lányok jönnek, van átmenet. Aki kicsit vastagabb, de még nem folyik rajt a háj.


16/f

2010. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Szia!


1. Nagyon vékony.Ha egy erősebb felépítésű fickóval van, hát vigyázni kell, mert törékeny csajszinak tűnik:)Szerintem ez már nem szép, nagyon ki van a bordája és csípőcsontja, hasa semmi, de igazából karja és lába is alig van.

2. Ezzel a képpel az a problémám, hogy nem látszik a lába, pedig az is fontos lenne.Amit ebből látni lehet, az annyira nem rossz.Az előzőnél sokkal jobb, mert annyira nem vékony, viszont őt is vékonynak tartom még.

3. Ez egész jó.Ebből a képből úgy jön le, hogy arányos alkatú, vékony lány.

4. Alakját tekintve jó.Nekem viszont úgy összességében nem igazán "tetszik".Nem látszik rajta az a bizonyos plussz, nekem erőltetettnek tűnik.

5. Eddig ez a legjobb.Nagyon jó az alakja.Vékony, de nem túlságosan, olyan normál alkatú.

6. Ő már a husis kategóriába tartozik bőven.A karjai nagyon husisak, és az egész lány nagynak tűnik.

7. Ő is eléggé dagi, de szép.Szép lány, függetlenül attól, hogy nem vékony.


Szerintem alkatilag a legszebb lányok az 5-ös és a 6-os között helyezkednek el, talán még picit a 4-es és a 7-es.

Lássuk be, pl. az 5-ös és a 6-os képen látható alak között van még lehetőség bőven:D

15/L

2010. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
38%

Ha van pinája mindegy.

F/77

2010. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!