Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék vele találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék vele találkozni ha ilyen? :S Valaki érti az ilyen lányokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom akivel már régebb óta ismerjük egymást és tök jól elvagyunk egymással, jókat hülyülünk, csomó közös van bennünk, hasonlóan látjuk a dolgokat. Sajnos augusztus végén találkoztam vele utoljára. Mivel hogy messze lakunk egymástól nem is tudunk minden hétvégén találkozni, ezenkívül van barátja aki iszonyatosan féltékeny nem nagyon engedi hogy más fiúval találkozzon. Egyszer miatta le kellett tiltania msnről és úgy kb. 3-4 hónapig le voltam nála tiltva..-.-" Megbeszéltük hogy majd találkozunk az őszi szünetben meg minden és húú de jó lesz. Csak nem jött össze:/ Ugye a szünet elején a pasija volt nála a szünet végén pedig neki kellett elmennie hozzá. A szünet közepén pedig sajnos én nem értem rá, szóval ez sajna így alakult. Aztán megbeszéltük hogy majd egy hétvégén a közel jövőben találkozunk. Csakhogy közbe kiborult a barátja mert elolvasott valamit msn-en a mi beszélgetésünkből:S Ami miatt veszekedtek és majdnem szakítottak stb.. Még mindig nem jöttem rá hogy ugyan mit olvashatott..

Utána egy kicsit hanyagoltam ezt a témát. (Közben megint letiltott msn-ről olyan pár napig) Majd később megbeszéltük hogy a téli szünetben találkozunk végre. De persze ebből sem lett semmi. Pedig mondtam hogy én mennék el hozzá szóval még utazásra sem kellene költeni ami ugye nem 10 ft.. Még ő is mondja hogy jajj de jó lenne már találkozni végre.. tök rég láttalak meg minden.. De amikor valami konkrét időpontot kérdezek rögtön átlátszó kifogásokkal jön és mondja hogy majd még kitalálja hogy hogy legyen.. Nem értem hogy miért nem lehet őszintén beszélni velem?:/ Vagy elmondani hogy mi van? Miért mondja hogy akar találkozni ha úgysem fog? Meg ezek az msn letiltások..Tudom hogy a pasija utasította rá mert hát sajnos ilyen f*sz csávója van de akkor is tiszta gáz az egész, miért nem beszéli meg velem a problémát ahelyett hogy letilt? Van egy olyan gyanúm hogy megint le vagyok nála tiltva, már vasárnap óta nem láttam bejelentkezve - pedig naponta fel jár - és látom hogy fb-n állandóan kommentel valahova és ha fb-n fent van akkor msn-en is..

Egyébként a lány nekem tetszik és rohadtul összejönnék vele :P ezért is fontos hogy jóba legyünk egymással és minél többet tudjak vele találkozni :)


2010. dec. 29. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:

minek filozofálsz ilyen faxságon?

Szedd össze a haverokat, irány a dizsi, jó bebaxni és hajtani a luvnyákat...

2010. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hidd el vannak más lányok is ;)
2010. dec. 29. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Joggal tilt tőle a barátja, ha hátsó szándékaid vannak vele kapcsolatban.
2010. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hátsó szándék? nem akarom megdugni. max akkor ha végleg szakított a pasijával és összejött velem.
2010. dec. 29. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Tetszik neked, ennyi bőven elég.
2010. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elfogadom azt a tényt hogy van pasija. majd ha ők ketten szakítanak és én se találtam magamnak mást megpróbálkozom nála. egyébként volt idő amikor járt volna velem csak akkor én voltam foglalt..
2010. dec. 29. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyűlnek az érvek a pasija viselkedése mellett...
2010. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó csak hát a pasija nem tudja hogy tetszik nekem a. A csajnak se mondtam soha de szerintem észrevette már vagy nem tom..
2010. dec. 29. 21:01
 9/10 anonim ***** válasza:
várd meg míg a csaj keres, egyébként hülyét csinálsz magadból öcskös
2010. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az összes kérdésedre ott van a válasz a leírásodban.
2010. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!