Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet allergiás reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet allergiás reakció?

Figyelt kérdés
a barátommal gumit használunk, és hiába kívánom iszonyatosan és be is nedvesedek rendesen, egy idő után teljesen kiszáradok. ez normális? vagy allergiás reakció?
2010. dec. 29. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
kage bunshin no jutsu!
2010. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez volt. Én ki is pirosodtam, utána fájt, minden bajom volt. Óvszerről gyógyszerre váltottunk, holnap avatjuk fel a gyógyszert. Remélem így nem lesznek ilyen kellemetlen tünetek.
2011. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Kiszívta teljesen a hüvelyváladékomat, vagy én nem értem mi történt, de piros volt, fájt kint is, bent is... :S Lehet allergia, lehet egyszerűen csak irritálja. Váltsatok valamire ha tudtok!
2011. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

most fogok nemsokára nőgyógyászhoz menni, és iratunk fel tabit.

nekem is kicsit fájt utánna piros is volt, vettünk síkosítót úgy jobb volt.

de akkor biztos hogy a gumi az oka...

2011. jan. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!