Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóke hajú vagyok. Kék szemű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóke hajú vagyok. Kék szemű és fehér bőrű. Már meguntam, h szőke vagyok. Egy fehér bőrű lánynak jól állna a barna/sötétbarna hajszín? Most ilyet szeretnék.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 00:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
17éves vagyok....
2010. dec. 30. 00:46
 12/17 anonim ***** válasza:
te a hajaddal akarsz dugni?:D
2010. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Barna a hajam, barna a szemem, de nagyon fehér a bőröm. Mindig kérdezik, hogy pincében napoztam-e. Azt mondják a sötét haj áll nekem jól. Voltam szőke, a frászt hoztam mindenkire :D Ettől függetlenül neked lehet h. nem állna jól. Szerintem próbáld ki egy fotódon photoshoppal. (ha nem értesz hozzá, biztos találsz valakit, aki igen...)
2010. dec. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyon sötét haj temetői hatást kelthet egyeseknél(persze vannak kivételek), de így látatlan nehéz megmondani. Ha nem akarsz képet mutatni, akkor ajánlom valamelyik frizura próbálgatós programot, amihez csak egy olyan kép kell, amin össze van fogva a hajad, és jól látszik az arcod. Ott aztán kiprálhatod az összes színt,és eldönheted melyik áll jól.


Bár tudom,hogy nem írtad bele a kérdésbe, de a vörösön még nem gondolkoztál? A világosbőrüeknek kifejezetten jól áll. Itt van pár kép,ízelítőnek. Ezeken látszik a világos bőr + kék szem + vörös haj trió:


[link]

[link]


vagy ha ragaszkodsz a barnához,az is lehet egy kis vörös beütéssel:


[link]

2010. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Helló, az előző tanácstól eltérően arra kérlek, hogy vöröst soha. Még nem láttam természetesnek ható vöröst. Egy rakás munkatársamnak van ilyen haja, és olyan olcsó fejük van tőle... A természetes vörös inkább barnás-vörhenyes, nagyn kevés nőnek van, és azok sem a legszebbek. Szóval vörösre-ha lehet-ne!!!
2010. dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sok a bunkó válaszadó...Az én hajszínem eredetileg sötétszőke, én seszínűnek látom...Szeretném sötétbarnára festeni. Én is kékszemű vagyok, és én se góth-hullafehér, szerintem jól fog állni. A sápadtabb bőr pedig még mindig szebb mint egy agyonszoláriumozott.
2011. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a kék szem-szőke haj kombináció már elég elavult...tucatszínek, én is természetes szőke vagyok kék szemmel, és tök jellegtelennek érzem magam. Most megyek festetni a hajamat étcsokibarnára, mindenki mondja hogy nagyon jól fog menni a világos bőrömhöz meg a kék szememhez. Temetői hatást azt kelt vele akinek extrém sápadt a bőre, olyan meg azért kevés van.
2011. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!