Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar nőknek miért nem jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nőknek miért nem jó semmi? Miért elégedetlenek mindennel és mindenkivel?

Figyelt kérdés

Hiába udvarolok bárkinek is, nem történik semmi, nem érdekli a nőket, mindig mindegyik csak legyünk barátok-at ismételgeti.

Mindig udvarias voltam velük, kinyitottam a kocsiajtót, kihúztam a széket, előreengedtem őket, mindig én fizettem, egy csomó pénzem elment a semmire.

Nem értem miért nem vagyok senkinek elég jó, ápolt vagyok, udvarias, anyagilag is jól állok.

20 éves vagyok és még soha nem tetszettem senkinek, senki nem gondolta még úgy, hogy vonzó vagyok és összejönne velem, pedig mindent megtettem úgy érzem, mi kéne még?!


2010. dec. 30. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Túl kedves vagy velük, ezért látnak csak barátnak.
2010. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész magyar társadalomra jellemző, nem csak a nőkre. Tisztelet a kivételnek:D
2010. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy fehér BMW és lenne esélyed a 10. es lányoknál!!Tuti siker !! ;) :D
2010. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy egyedül vannak még sokan akik ugyanigy vannak mint te

fekete börkabát,fux mindig bejön :):):)csak mellette legyél vagány,laza és poénos és mindig legyen témád hajrá :):):)

ne verd nagy dobra ezt az egészet...ne csinálj bolhábol elefántot :D

2010. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
mert veled van a baj, az ha kiynalod a seggüket még nem leszel jobb
2010. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy egyszerűen csak csúnya?? Már bocs.
2010. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy kicsit. Én is szoptam 22 éves koromig. Egyszercsak beindul minden ;)
2010. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem a megfelelő helyen keresel.
2010. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, szóval ezek szerint csak azoknak van barátnője akiknek van BMW-je?:D

Sokaknak van, bár az én kocsim nem BMW de azért még jó kis autó.

2010. dec. 30. 16:10
 10/17 anonim ***** válasza:
11%
Sztem is az a baj, h csúnya vagy. A lányokat nem az udvariasság érdekli, hanem a külső.
2010. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!