Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktatok szellenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktatok szellenteni a párotok előtt? Csak egy halk morajlás vagy hangosabban puk-puk hang jön ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
te rohadt hülye vagy!
2010. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
olyan mint az ősrobbanás!
2010. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
muhahahahahaha...
2010. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Én hangtalanul csinálom és igyekszem nem a zárt szobában... Őt már hallottam, de azon csak röhögünk. És nem sűrűn fordul elő, mert tudja, hogy bármennyire is szeretem őt és röhögök ha hangja van, attól még nem kéne.. szóval 5 év után nem csinálunk belőle problémát. Természetes folyamat...jöjjön, ha jönnie kell, de lehet kulturáltan.
2010. dec. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem szoktam szellenteni a párom előtt mert van annyi nőiesség bennem hogy visszatartom-.-

barom

2010. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
32%
Átveszem anyát a vállamon mint egy krumplis zsákot, és olyat nyomok az orra alá hogy a szél még a haját is lebegteti :D
2010. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
20:19 - te vagy a barom. Ha visszatartod, akár bélcsavarodást is kaphatsz, de nem baj, az illik... Persze! A pukin röhögni kell. Mindenkinek van anyagcseréje, és ezzel jár. Aki ezt szégyenli az a barom! Fingj nyugodtan, és röhögjetek egy jót!
2010. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
utolsó mekkora gyp-s vagy ha te ezen röhögsz XD
2010. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 biohazardxxx ***** válasza:
CSak lazán elengedem magam... persze ehez kellet vagy 1 év mire ezek természetessé váltak köztönk... De ne az első randin csináld...
2010. dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fingani vagy nem fingani: ez itt kérdés.

Itt egy videó, mely nem sokat mond, de legalább vicces. Vagy mégsem? [link]

2011. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!