Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Halk ciripelő hang Golf4?

Halk ciripelő hang Golf4?

Figyelt kérdés

Mitől lehet, az hogy amikor alapjáraton megy a motor és kiszállok egy halk ciripelő hangot hallok a motorból?

Az autó most volt szervizelve, szürök, olaj stb cserélve.

Lehet azért mert 95-ős tankolok 98 helyett?

Plusz még van egy érdekes hang amit csak 10ből 3* hallok ez olyan mint ha hátso ülések környékéről jönne egy halk nyikorgáshoz hasonló valami. De álló helyzetbe is hallom és csak ha megy a motor.. ezekkel érdemes törödnőm vagy pedig nem lehetnek komoly hibára utaló jelek egyik se?

Az autó 2003, 1,6.


2011. márc. 29. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A második hang nagy valószínűséggel kipufogó felfüggesztés.

Az elsőre tippelek: ékszíj, vízpumpa csapágy. Kicsit jobban határold be a hang forrását.

2011. márc. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem Diesel Golf4-em van. Növekedett a fogyasztása a kocsidnak??
2011. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elsőre ganerátorcsapágyat mondanék, másodikra ac-t :P
2011. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

második tuti a kipufogó lesz mert most jutott eszembe hogy a középső dob az kifuj.

hát az első hang, valahonnan a motorból jön, egy nagyon halk ciripelés. de látta már szerelő is hallotta nem mondott semmit rá ráadásul rokon, csak elfelejtetem megkérdezni.

a szíj meg ezek 30ezer kilométerrel ezelőtt volt cserélve a komplett vezérlés.. mi lehet akkor? amiket felsoroltál mekkora költségek ár-ban? még mi lehet ez ? nem komoly hiba akkor semmiképp?

2011. márc. 29. 18:02
 5/14 lodarazs ***** válasza:
Az a ciripelő hang véletlenül nem inkább ütemes kattogó hang? A második hang nagy valószínűséggel egy középső kipufogó tartó baktól jön, ami el szokott törni.
2011. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem sima halk ciripelés , miért törne el az a bak? szerintem csak ahogy kifuj a kipufogo annak a hangja..
2011. márc. 29. 21:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet ékszíj,csapágy.Esetleg a szervószivatyú nekem az ad ki kis érdekes ciripelő hangot.
2011. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 lodarazs ***** válasza:
Nem is igazán a bak, inkább a tartófül, ami a bakhoz csatlakozik. Szokása eltörni a hegesztésnél.
2011. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
és ez az ékszij meg csapágy , stb amugy lehet h az ékszij.. az baj ha ien hangot ad vagy normális?
2011. márc. 29. 22:12
 10/14 A kérdező kommentje:
fedélzeti computer nullázodhat amiatt mert szar az aksi?
2011. márc. 29. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!