Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől nem "spriccelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nem "spriccelek?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,fiú vagyok,és az a gondom,hogy amikor önkielégítek,nagyon ritkán spriccelek csak... A sperma mennyiségét is kevésnek érzem. Fityamszűkületem is volt,először betulajdonítottam annak,hogy azért nem megy... De megműtöttek,és utána sem változott meg. Lehet kicsit meg kéne nyújtanom az önkielégítést? Vagy kevesebbszer kéne? Naponta,kétnaponta szoktam.

(azért érdekel az egész,mert pár haveromtól hallottam,hogy nekik mindig van spricc,ezért vagyok kíváncsi a ti véleményetekre is)


2010. dec. 31. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...

Nekem néha a plafonon marad de már megszokta anyukám... meg azt is, hogy a szőnyeg tocsog, mert 2liter alatt nem állok meg... nagyon ritkán csinálom... naponta 10-15ször.

2010. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
add a kezembe kihozok belőle neked annyit amennyit akarsz ;)
2010. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

plafonos problémára: tedd a farkad elé a kezed, úgy illik.

tocsogósra megoldás: ügyelj, hogy ki ne ömöljön

2 literre javaslat: ne légy mohó!

2010. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem csak akkor nincs spricc vagy sokk anyag , ha egy nap többször csinálom ,akkar egynél több is egy nap bőven elleg ahhoz hogy enyhüljön,próbáld meg egy heti kihagyás után csinálni csak majd akkor vigyáz a szemedbe ne mennyen de komolyan :P
2010. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Te ezt mind komolyan írtad? :)

Második: Lány vagy legalább? :)

2010. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

második vagyok:

igen az vagyok, mért mit vártál? xd

2010. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

első vagyok...

talán nem hiszel nekem?

ha lány vagy várlak... :P bizonyítok

2010. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Próbáld azt, hogy vered, majd mielőtt elmennél megállsz pár percre, az sem baj ha lelankad. Utána megint vered, megint vársz, ezt kb 4-5x eljátszani. Majd a végén menj el. Tuti lesz spricc. :D

20f

2010. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nab*zmeg ..Nekem meg úgy kell mindig visszafogni mert akkor kissé szétspriccelne. :D

Szerintem próbálj szüneteket tartani ,mikor már érzed ,hogy mennél el akkor üsd meg (ne olyan keményen) csak hogy hirtelen kimenjen belőle az érzés. így előbb utóbb csak megnyúlik és általában minél tovább csinálod annál hígabb anyag jön és annál jobban spriccel.

2010. dec. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! :)
2010. dec. 31. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!