Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesznek megszállottak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek megszállottak a nők?

Figyelt kérdés
Ez alatt most azt értem, hogy pl. ha randiztak valakivel várják, hogy felhívja őket és egyfolytában a telefonukat/üzeneteiket lesik. Akkor is, ha nincs értelme.
2010. dec. 31. 01:21
 1/6 Renike230 ***** válasza:
Ha jól sejtem pasi vagy. Szerintem azért, mert tetszik nekik a fiú.Mi ebben a rossz? : D
2010. dec. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 emlya ***** válasza:

Igen, ha egy lánynak bejön egy fiú, akkor eléggé megszállottá tud válni, erre jó példa a Nem kelesz eléggé című film. (=

Jó film ám.

2010. dec. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb nő kapcsolatfüggő. Tisztelet a kivételnek. Nem bírják ki, ha nincs aki támogatja őket, akinek el lehet sírni a bajukat és aki ölelgeti, szeretgeti őket. És inkább elviselik a megaláztatást, de foggal körömmel harcolnak a pasiért.
2010. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért a pasik is csinálnak ilyet.
2010. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első: Nem sejted jól, én is nő vagyok.

Második: Láttam a filmet és nekem is nagyon tetszett. :)

Igazából azt nem értem, hogy miért vagyunk/leszünk ilyenek. Mert velem is volt már olyan, hogy 10 percenként csekkoltam az e-mail-jeimet, teljesen hiába.

2011. jan. 1. 19:48
 6/6 emlya ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen. :)

Lehet csak nem szeretünk egyedül lenni és szeretünk reménykedni, hogy találunk egy kedves, helyes pasit, aki megbecsül minket.

2011. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!