Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak barátja lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak barátja lesz miért nem lesznek neki fontosak a barátnői?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Gondolj bele. Melyik jobb? Szex, vagy beszéd a szexről?
2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
1. ott a pont ;D
2011. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem igaz! A barátnők ugyanolyan fontosak maradnak, de idővel lehet, hogy ez lefokozódik. Egyszerűen a fiúval akarják az idejüket tölteni, mert a jövőjüket látják benne, és mert szerelmesek(hadd ne mondjam, mi az a szerelem). Barátnőjükkel is foglalkozni akarnak(legtöbben), de mivel a fiú majd' egész nap velük van, ez nem lehetséges. :(
2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
22:29! Legalább te átérzed a helyzetem :(
2011. júl. 18. 22:33
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék :/ bár az én esetemben a pasija nem is ér rá csak hétvégenként de ő egész héten várja h hívni fogja h van egy kis ideje ezért soha nem tudtunk találkozni...
2011. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
22:35! Sajnálom, hogy nem tudtok találkozni pedig egész héten tudnátok. Nálunk meg egy héten 2x találkoznak de ez sem jobb. Mindegy majd lesz valami.
2011. júl. 18. 22:39
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

ez olyan hülye felfogás.. .csak azok mondják akiknek nincs soha pasijuk csak a barátnőiknek... az elején természetesen sokat akarnak a pasival lenni, jó vele, szerelmesek stb... a barátnőkkel meg évek óta sokat vannak együtt, a pasiban meg még ott van az újdonság varázsa. és ez az első 2 hónap után max. úgyis kevesebb lesz. és akkor megint egyensúlyba jön a barátnőkkel és a baráttal töltött idő. de utálom, ha egy barátnőm azzal jön hogy én miért vagyok a barátommal és akkor őt már nem is szeretem...


17/L

2011. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is elhanyagoltam a barátnőimet. Sokáig észre se vettem, remélem, helyre tudom hozni...
2011. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ez nem feltétlen igaz.. barátnőmnek 6hónapja van meg a pasija és nekem is van barátom mégis lenne rá időm h találkozzam vele de őt nem igazán érdekel már semmi... és persze tudom h szerelmes meg minden de nincs vele egyedül és ha majd szakítanak akkor meg ahhoz menne akit addig le se sz.rt...

22:35-ös voltam

2011. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 napietus ***** válasza:
100%
akire ez igaz, az nem is volt igazi barátnő. azok ugyanis még a munka és család mellett is foglalkoznak egymással, nem egy pasi miatt már le se sz*rják az embert. az ilyenek nem barátok, max. haverok, vagy még az se.
2011. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!